Rašyti komentarą...
Algimantas
Noriu patikėti kad vagys padės vagims ir visi laimingai voks toliau.
I kalejima minimum 18 metu
@Banditas Mokinys pranoko mokytoją?
@KD P.s."Bet kuris, kiek nors susidūręs su politinės sistemos veikimu, ypač savivaldoje, puikiai žino, kad administracijos direktorius savarankiškai nepriiminėja jokio sprendimo, kurio vertė yra turbūt 10 tūkst. eurų, be mero žinios. Čia kalbame apie šimtų milijonų eurų užsakymus vienai įmonei (...) Bet kuris, kuris sakytų, kad meras galėjo nežinoti, kas vyksta, nedalyvauti tame, nebūti su tuo supažindintas, būtų arba idiotas, visiškai nesuprantantis, kaip veikia politinė sistema, arba būtų visiškas ir supuvęs melagis“, – teigė A. Mazuronis.
audra stiklinėje - bus kaip visada - pasireklamuos teisėsaugininkai, po to patyliukais pasilepins kyšiais ir byla baigsis kaip niekuo - visi bus išteisinti. "Demokratijos" šalyse teisingumas neįmanomas, ir iš viso deklaracijos kad tik vakarai tesą demokratiški - didžiausia nesąmonė kokia tik gali būti, nes prieštarauja demokratijos apibrėžimo logikai - keli procentai ar tik procento dalys visų žmonių valdo absoliučią didumą visuomeninio turto, kurį ne jie patys sukūrė. Juk net patys didžiausi genijai niekada nesukūrė didelių turtų, dažniausiai buvo skurdžiais, nes vien idėjos turto nekuria. Reikia mąstyti materialistiškai - genialumą arba protą prilyginame jėgai, dar reikalingas ir judesys, darbo reikšmė lygi sandaugai FxS. O judesys visų nedaug skiriasi. Tad užgrobusių valdžią bet kurioje veikloje funkcija yra uždėti pavalkus ir įkinkyti į vežimą likusius. Palyginimui - arklys veža krovinį, ne vežėjas. Bet kraujasiurbiai siurbia kraują arba grobuonys drasko aukas be aukos sutikimo, ir visi gamtininkai apsiseilėdami garbina "tobulus" plėšrūnus, "gamtos sanitarus". Bet juk niekas nežuvo, neišmirė žolėdžiai išnykus kardadančiams tigrams ar kitoms pabaisoms. Taip gi neišmirs žmonija išnykus žmonių kardadančiams.
Jei institucijos dirbtų savo darbą, tai vien savivaldos liktų be aukštas pareigas einančių asmenų, nes realiai dauguma turi turto ne pagal pajamas iš gaunamų kyšių ir vadinamų "otkatų". Bet niekas terliotis nenori su bylomis.
@3K Ne niekas nenori, o dideli pinigai viską gali. Teisingumas toje pusėje, kur jie didesni.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų