Rašyti komentarą...
Kaip tik ne gėda pavideti. Ar patys daug paaukojo te baznycei. Mūsų gerbiamas klebonas labai puikus žmogus, nuoširdžiai, pasiaukojanciai tarnauja Dievui ir žmonėms. Kunigai žmonių neisnaudoja. O mes tos mociutes, aukotume daug daugiau, jei pensijos būtų padoresnes. Sirdingiausias ačiū mūsų Klebonui Egidijui, visiems katedros Kunigams.Dieve padėk mums visiems nebūti ziauriems ir negailestingiems. Vesk mus, Viespatie tiesos ir meilės kelių.
Saunuolis! Gyvates nepavydekit zmogui
Šis klebonas, iki juo tapo, kol dar studijavo Italijoje, buvo sportinių automobilių pilotas - bandytojas ir tikrai moka greitai važiuoti :) Nepavydėkite šauniems ir veikliems žmonėms :)
@Leon Tikrai Dievui tarnauja- tik neskit bobutes savo eurus is pencijos benzui papildyt :D
Iskur pas kuniga tokia auto.
@Abs Davatkos suneša ir visi kiti
@Abs Spėk iš 1 karto
@Abs Skūpus žmogus yra kitiems gaila o automobiliui turi pinigų. Dažniau apsilankykit katedroje suprasit iš kur turi tokiems automobiliams
@Abs Ta kunigeli zinau koki 15 metu. Masinos pas jy buvo visad galingos. Sake turi silpnybe automobiliams. O siaip tai super,zmogus,kunigas.issilavines ne tas zodis,sportiskas. Net keistoka,kad dievui ir zmonem tarnauja.
@Abs Davatkėlės tai suneša,0 ir visos apeigos apmokestinamos- aukos vardu. Kvitų tai neduoda,tik ačiū pasako ir viskas, kiek per mišias ,šventes usirenka. Aj,ką čia kalbėti.
kunigas su prabangia audi,tai jis tiriausiai tarnauja jau nebe Dievui.........
@vytas Gaila močiučiu gtaselealvoja geras kuningas kad bažnyčia rūpinasi tiesiog visa auką pasijama ir audi perka
Į viršų