Rašyti komentarą...
Kaip Prancuzijoje žmones kovoja del pencijų,gauna po 1400,ir išeina 62 metų.O kur mes gyvenam vagių šaly,korupcijos lygis auksčiausias,kas valdo valstybe.
Kiek galima šudmaliu klaisit daro referendumą ir išdalinam žmonių pinigus kam kiek priklauso patys nuspres kur investuos.
Kodėl bankininkai meluoja ,kad kažkas pensininkus išlaiko , ar jie nemokėjo mokesčių neužsidirbo pensijai ,kur tie pinigai dingo?
Gražu , suprato bobelė kelionės krypti
Nesuprantama kodėl į privačius pensijų fondus ,kurie tapo godaus būrelio nekontroliuojamu bizniu yra mokama iš valstybės biudžeto o anksčiau iš Sodros visų sąskaita?Jei privatus tai tegul žmogus ten ir moka savo pinigus arba dar darbdavys prideda kaip visame pasaulyje,Bet pas mus biznius daryti valstybės sąskaita yra patriotiška,vos ne kova prieš ruskius.
@m
Kol nebuvo "privalomo įrašymo", tai šita "biudžeto parama" ir viliojo žmones. Na ir neatsisake dauguma to "nemokamai iš biudžeto". Pats ne vienam aiškinau, kad "nemokamas sūris tik pelėkautuose", bet retą pavykdavo perkalbėti.
Šiaip aš neprieštrarauju, kad pervestų iš biudžeto, jei tai paskatina žmones nors kažkiek atsidėti. Tik tegul sutvarko apskaitą ir įstatymus normaliai, kad žmogus prisujungęs aiškiai matytų: šitiek pervedžiau aš pats, šitiek iš biudžeto, savo sukauptą galiu gauti nutraukęs sutartį ar pasiėmęs visą sumą, o kas "iš biudžeto", jei neimu anuiteto, eina į SODRA sąskaitą.
Taigi žmogus kaupia ne sau ir savo senatvei. Įmokos eina į srautą, kuris dalijamas dabartiniams pensininkams. O tamstos popieriniai ataskaitų pinigai gali taip ir likti popieriumi, kai pačiam ateis laikas gauti tą pensiją. Ar mokėdamas visai padorią įmoką tikiesi gauti 20 eurų kas mėnesį? O juk pagal dabartinę sistemą taipir bus.
@Liūdna
Kai žmogų įtraukia į pensijų fondus, o šis neturi net elementaraus supratimo, kaip finansauojama Lietuvoje pensijų sistema, ir kas II pakopa.
Kai tik davė pensiją buvo 485 litai, o kai isivedė eurus, tai gavosi 130..Jie visur apgauna žmones, visur. Visos kainos pakilo 3 kartus, o pensijos liko afrikinės!
KAIP NESUPRANTATE,FONDU VALDYTOJAI NORI GYVENTI GEROVES VALSTYBEJE IR VALGYTI DUONA SU IKRAIS
JIE JUK GYNENA PO VYRIAUSYBES SPARNELIU,IR UZ NUOSTOLIUS NEATSAKO
TAI KO NEGYVENTI GERAI
Nuo bankininku skiedalu bloga, jiems tikrai metas i isankstine pensija, ypac tam, kuris 80 mecius roko daininkus lietuvaiciams rodo kaip pvz. 2 a pakopa aferistu projektas, kaip legaliai pavogti pinigus.
Valdžios neišmanėliai, išmokėkite pensininkams sukauptas lėšas 2-oje pakopoje pradinį įnašą bent jau visiems po lygiai, nes tie kurie sukaupė daugiau irgi žmonės, tada taikykite savo inuitetus. Būsime priversti bylinėtis, nes neteisybė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų