Sejonienė apie mitingą prie Seimo: tai nedidelė grupė žmonių, kuri yra labai triukšminga

Antradienį prie Seimo protestuotojai ir „Šeimų sąjūdžio“ atstovai vėl dėstys savo reikalavimus, tačiau Seimo sveikatos reikalų komiteto narė Jurgita Sejonienė teigė, kad tai tik nedidelė visuomenės dalis, kuri garsiai triukšmauja.

Tokią mintį ji išsakė TV3 žinių „Dienos komentare“, kur ją kalbino žurnalistas Vladimiras Laučius.

Rytoj posėdžiausite Seime, kurį apsups protestuotojai. Protestuotojai, kurie mitinguos dėl tarsi prievartinio vakcinavimo. Koks jūsų požiūris į protestuotojų reikalavimus, šūkius ir idėjas?

Tikrai yra alternatyvos tiems gyventojams, kurie negali vakcinuotis dėl sveikatos problemų, ir yra alternatyvos tiems gyventojams, kurie tiesiog nenori prisidėti prie bendro reikalo, situacijos suvaldymo. Jie gali testuotis.

Labai džiaugiuosi ir stebiu ypač daug darbdavių, atskirų įmonių, atskirų įstaigų, kurios tikrai tą supranta ir dabar ieško sprendimų su tais darbuotojais – nuotolinio darbo ar panašiai.

Labai gaila, kad yra ta nedidelė grupė žmonių, kuri yra labai triukšminga, kelia sąmyšį. Deja, kelia sąmyšį ir tarp kitų gyventojų. Tikrai negalime uždrausti žmonėms mitinguoti ir išreikšti savo nuomonę, tačiau labai norėčiau, kad tie gyventojai, kurie supranta situacijos rimtumą ir nori prisidėti prie jos suvaldymo, tą ir padarytų.

O esant juodžiausiam scenarijui, kokie galimi griežčiausi ribojimai vakcinuotiems gyventojams?

Visiškai uždaryti gyventojų į getus negali, bet, manau, jei nepasiseks situacijos suvaldyti su tomis priemonėmis, kurios yra dabar, nėra kito pasirinkimo – grės dar vienas karantinas. Ko tikrai niekas nenori.

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
P
Pranaše
2021-08-09 16:54:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar niekas neįvyko, o šita sanitare jau žino kas kiek dalyvaus,
Atsakyti
-24

N
Nu va
2021-08-09 17:12:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta moterele tikrai labai neadekvati ir triuksminga.
Atsakyti
-13

F
Fedia
2021-08-09 17:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena yra tokia, kai buvo praėjusį vyriausybė jos abi kai kalės per ruja lojo apsiputojusios, tai viena gavo seime lovi, kita tapo "patarėja" pišo, dabar aprimo truputi, nes geras kaulas numestas, kol apdoros praeis keturi metai
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (57)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų