Rašyti komentarą...
Iš išvaizdos ir pasisakymų nedidelių galimybių žmogelis, nutaisęs keistoką veido išraišką.
Organizatoriai dar nepasirodė, tūno patamsyje.
pakėlė dujų ir elektros kainas.Iš lubų nurašė,nes jiems pinigų reikia savo aferoms.pvz. su skaitikliais.Na ir ką mūsų ministrė pirmininkė,?ką kreivys?,ką ekonomikos ministrė?VSIO ZAKONNO. Odaugelis laukė,kad koservai sustabdis ignitis aferas pradėtas prie karbauskio valdžios.Griaužkit špyga.
Ne Čmilytė,Ingrida yra problema,o tu Raimondai.Tik gaila,kad tu jos nematai.kiršindamas visa tautą.Ko tu sieki?
Ne Čmilytė,Ingrida yra problema,o tu Raimondai.Tik gaila,kad tu jos nematai.kiršindamas visa tautą.Ko tu sieki?
jie gedos neturi ,sazines taip pat ,serga didybes manija
čimilytė jos išvaizda baisi kaip karas ,spiegianti armonaitė ir nematanti žmonių nuomonės simonytė ar čia vyriausybė....... LAUK, LAUK ŠITUOS KILIMĖLIUS PRIE DURŲ...................
@vida O tu pažvelk į savo armonika iš šalies.Ne jūs šią valdžią rinkot ,ne jūs ir nuspresit ką turi jie dirbti,jie dirba ką privalo su tuo ir sveikinu.
kur tv3 traukia tokius atsilupusius zurnalistus,gal etika praveskite zurnalistam kaip bendrauti su zmonem
@Ramunas Tereikia įvertinti TV3 žurnalistų RAŠTINGUMĄ: nebūtinai jiems primestame jų straipsnyje, tegul bus TV3 pasiriinktame jų pačių straipsnyje, kad suprastum kokie žmonės dirba TV3 žurnalistais.
@Ramunas Žurnalistų toks darbas ,bet gal etikos turi laikytis protestuotojai,jų elgesys chuliganiškas ,kai kurie apgirtę ,o kaip pasielgė tie vadinami tavo žmonės ,ne pačios geriausios reputacijos , su seimo nariu Maldeikiu.
Tai įrodo,kad neturi savigarbos nei Šimonytė,nei Čmilytė,nei Armonaitė,nei ministrai...gėda!Tauta jų nenori,nepasitiki...O jie elgiasi kaip nieko nevyksta,neina į dialogą.Jau reikia gerai ,,pasižymėti,"kad tauta suplūstų į Vilnių...Gėda!
@Rasa Nekalbėkite už visą tautą.
@Rasa Jūs ne tauta. Jūs tik gauja beraščių rėksmingų kvailių.
@Rasa Nesusireikšminkit ,kokia teisę turit kalbėt už visą tautą ,beraščiai , keli šimtai klykaujančių ,besikeičiančių žmogelių.
@Rasa Kas turi eiti su jumis į dialogą ,ko jūs iš jų norit,jie vykdo savo programas,o jei jūs jų neskaitot tai jūsų problemos. Nekalbėkit tautos vardu,nes jūs tik maža dalis tautos.Per rinkimus išreiškit davo norus,skaitykit priešrinkimines partijų programas jos viešai prieinamos.
@Rasa Tauta Vyriausybe pasitiki. Nepasitikime maršo organizatoriais
@Rasa Tauta Vyriausybe pasitiki.
Gal didelį veidrodį prie Seimo pastatyti?
Simonytei ir Cmilytei pirmiausia rupi Raskeviciaus uzpakalis,Armonaites narkotikai ir alkoholis.
@Petras O Grinevičiui reikėtų labiau rūpintis PVM mokėjimais!
@Petras Petrai,ko tu rūpiniesi seimo nario užpakalu, o tu jo neturi..Alchogolis ir narkotikai tai daugelio tautos problema,įnykę į juos degraduoja.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų