Rašyti komentarą...
Feministinės keršto nuotaikos žemina Seimo kaip institucijos vardą.Demokratijos nerašytų taisyklių laužymas nedaro garbės nei pirmininkei nei partijoms.Prezidentas turi parodyti, kad jis yra ne tik Konstitucijos, bet ir demokratijos garantas.
Idomu,kur jus matot lyderi.
Konservatoriai privalo atsiprašyti Lietuvos žmonių, kurie tiki, rinko "Valstiečius" įžeidinėjate ne Karbauską, bet pusę Lietuvos. Jeigu Jums nereikalingi "Valstiečiai", visą atsakomybę prisiimate sau, tai gal sumažinkite seimūnų skaičių. Ten Jūsų yra per daug.
@Virginija Turite pilną teisę savo kaimę pasistatyti Karbauskio paminklą.
@Bulka jau pliko Raskevičiaus pasistatei ?
Politologai labai klysta. Greitai į LVŽF sugrįš autoritetą, palaikymą frakcijoje ir Vyriausybės darbą gerai žinantis Skvernelis, todėl frakcija nesusilpnės, bet atvirkščiai sustiprės. Socialdemokratams taip pat nėra ko džiaugtis- Sabatauskas konservams niekada neoponavo, Sysas tik socialdemokrato komiška parodija, o Paluckas eilinis Seimo narys. Tad maža LSDF neturės jokios įtakos, o LSDP iki kitų rinkimų pamiršta. Pirmu smuiku opozicijoje grieš Skvernelis ir Bakas iš Mišrios frakcijos.
Mintys apie LVŽS mirtį gerokai ponai per ankstyvos.
eis ūkininkų bankrotinti
eis ūkininkų bankrotinti
@Cha kompleksuotas kolchozo napoleončikas jaučiasi pagaidintas ir nutarė išeiti tėvystės atostogų.
@Cha To cha,
Ačiū už tamstos vargus perteikiant savo filosofiją. Daugelis iš ten paminėtųjų skaniai pasijuoks.
@Cha korumpuoti politologai tik atidirbinėja oligarchams 30 sidabrinių. Į jų plepalus nekreipiam dėmesio. O LVŽF frakcija tikrai gyvuos
Į viršų