Rašyti komentarą...
Labai graži šeimynėlė.
Kam rūpi kažkokios storbobės norai
Kokia kvaila moteriske, skelbtis kad nori dukros, o jei bus sunus vel??? Vargsa Meruneli visai uzkankins - ir taip jis pastoviai visur ziniasklaidoj skundziasi, kad finansai spaudzia, dirbti daug sveikatos ner, o cia dat naktimis vel pampersus keist reikes
Manau,kad trečiasis bus vyriškos giminės,reiks dar ketvirto.
Tai jūsų šeimos reikalas.Niekaip negaliu suprasti tokių moterų, kurios visiems giriasi apie savo intymius samtykius,vyro įkalbinėjimus trečio vaiko.Sėdėjo, tylėjo dabar jau savireklamuojasi.Kodėl apie save, savo vyrus ir vaikus nekalba kitokios aplinkos moterys.Yra ir aukštus išsilavinimus, ir aukštas pareigas, mokslinius laipsnius turinčių moterų.
Šaunu, kad dievulis jums duotų dukrytę. Bet būrų gražu jei siektumėte jos. Gimė berniukas ir vel srengtis dėl dukrytės. Linkiu tik geriausio
@Janina Dievulis vaikus dalina?
@Janina Tai sieks sieks tas tavo merunelis, matyt kanalas labai gilus, straubliukas dugno nesiekia niekaip
Iš Šančių išėjo ,bet Šančiai iš jų niekada neišeis ,taipo ir liks paprasti plepuciai zmoneliai , taip ir murdysis smulkmenos.
Na,nelabai,nelabai jie man.atgrasu klausyti jų aimanavimu dėl finansų.ir tai, kad Merūnas kilo,kilo,ir dabar kažkaip gana žemokai tupi.

Na,nelabai,nelabai jie man.atgrasu klausyti jų aimanavimu dėl finansų.ir tai, kad Merūnas kilo,kilo,ir dabar kažkaip gana žemokai tupi.

as norejau pirmos dukters [sejjo 5 sunus o paskui dukte
Į viršų