Rašyti komentarą...
80% šeimos stiprybės ir tvirtumo priklauso nuo bendravimo.Jokių nekalbadienių!!! Barkitės,pyktelėjo,bet miegoti eikite pasibučiavę.
Gerb. Živilė ir Edgaras yra the BEST !!!
Kas kam neaišku?
Gerb. Živilė visada tokia kupina vidinio - išorinio grožio, o Jos Vyras koks puikus Žmogus. Kokios Jie abu talentingos, brandžios, TIKRĄ gyvenimą gyvenančios Asmenybės !!!

Patys šilčiausi linkėjimai, jūra
(vandenynas) palaiminimų į šią nuostabią ŠEIMĄ !!! Šaunuoliai !
yra, nutylima. Zmogus- toks sutverimas, kad turi kelis veidus, is ryto vienaip,vakare kitaip, su draugemis, mamomis dar kitap. O visuomenei - kaip patogiau.
pries visa Lietuva. Ir kam cia idomu? Niekam, nicniekam. Poniai truksta isminties, tos tikrosios, kad laime megsta tyla, o visa kita - pliurpalai, kaip patogu, taip sakau. O is tikruju, kaip matome, nuomoniu visokiu. Jei norejo to suzinoti, prasau. Tad nera ko pykti ir nervintis.
tai va turi buti dėkinga savo mamai - sugebėjo tau įkrėsti proto ,tai dabar gyveni --- o mados ateina ir išeina -o tos kurios vaikosi skirybų madų yra laimingos - nei velnio tik vaizduoja ir giriasi o taip purvyne gyvena be jokio tikslo -ir kokį savo gyvenimo pėdsaką palieka vaikams , kokį tikrumo kelią vaikai velka savo gyvenime
Kokia gali būti harmonija šeimoje,jeigu vaikams neleidžia su seneliais bendrauti?!
@Rima kokią Jūs turite teisę taip kalbėti. Kokią turite teisę lįsti taip arti žmonių pasaulių. Ar Jūs žinote VISKĄ, kad taip naglai kėsinatės į Gerb. Živilės vertybes?

Ji yra NUOSTABI NUOSTABI NUOSTABI, išmintinga, brandi Moteris. Ir nei viena protinga Moteris neleis skaudinti savęs, savo Vyro, savo vaikų.
Sekmės Jums, Rima, ir prieš kalbant, tokius rimtus dalykus PASIGILINKITE kokia yra tikroji tiesa.
Geros dienos !
Kam skalbti savo skalbinius viešai??? Nesvarbu,kad baltus?? Laimė mėgsta tylą!!! Tai auksinė taisyklė!! Visos isviesinusios poros savo gyvenimą,labai greitai skiriasi!!
Graudžiai juokinga klausyti jaunų žmonių, kurie vienas vertybes iškelia aukščiau visko, o kitas svarbiausias-šeimos, pamina po padu…, Skaudu matyti Edgaro mamą, kuriai plyšta iš skausmo širdis, nes neleidžiama net pamatyti ir apkabinti anūkų..
@Birutė
Istorija.
Kartą vienas žmogus paklausė Sokrato:

- Ar žinai, ką apie tave pasakė tavo draugas?
- Palauk, - sustabdė jį Sokratas, - pirmiausia tai, ką nori pasakyti, persijokim per tris sietus.
- Tris sietus?
- Taip, prieš ką nors sakant, reikia persijoti per tris sietus. Pirmas - TIESOS sietas. Ar tu įsitikinęs, kad tai tikrai tiesa?
- Ne, aš tik girdėjau taip teigiant.
- Taigi, tu nežinai, tiesa tai ar ne. Tada persijokim per antrą, per GERUMO sietą. Ar nori pasakyti apie mano draugą kažką gera?
- Ne priešingai.
- Taigi, - tarė Sokratas - tu ketini man pasakyti apie jį kažką bloga, nors nežinai, ar tai tiesa. Išsiaiškinkime dar ir trečiąjį dalyką - NAUDOS sietą. Ar man tikrai yra būtina žinoti tai, ką nori pasakyti?
- Ne, tai nebūtina.

- Taigi, - apibendrino Sokratas, - tame ką norėjai pasakyti nėra nei tiesos, nei gerumo, nei naudos.
Kam tada tai sakyti?
Tiesiog angelas DDD. O vyras i Cicina kazkuom panasus DDD
Kažkaip keistai ji ta savo vyreli rengia , susitiktum toki ir spruktum i šali dėl visako ....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų