Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Suėstų mano šunį- pati nušaučiau vilką!!!
Iššaudyti visus vilkus ir išdaužyti vilkų mylėtojams snukius!
Vilkai ieško maisto, taip buvo ir bus. Šaudyt vilkus tikrai nereikia, jiems reikia normalaus grobio. Mūsų eiguliai kur? Kur priežiūrą ir apskaičiavimai?!!! Gėda!!!
Reikia šaudyti tuos vilkus akis už akį !!!
Kam tada šuo? Šuo saugo namus nuo dvikojų kenkėjų, o tvoros irgi mažai padės, vilkui pasikast po tvora vienas juokas, išeitis : vilkų mylėtojai atlygina nuostolius.
Apie ka eina kalba ziuriu skaitau ir negaliu patiketi zmoniu kvailumu ir valdzios neveiksnumu ! Jie turbut visi laukia kol vilkai ka nors is dvikoju sudraskys ir tada prasides politines skerdynes ! Debilu salis !!!1
Naivuoliai, vilkai gali ir po tvora prasikasti siekdami grobio. Kaimynų uždarytas avis išpjovė. O , kad vilkų priviso begalybė kieno kaltė ? Vilkų gerbėjai cypiat, kad statykit tvoras, saugokit savo gyvūnus. Ar bent įsivaizduojat kiek kainuoja tikrai apsaugančios tvoros ? Nu taip dienom reikia dirbti, o naktimis saugoti. Vargšui kaomo žmogui poilsio neteikia visiškai. Tegul ponauja mažiau miškus kerta ir palieka vilkams jų namus.
Laikykite Kaukazo aviganius-pjaus vilkus
Kaip galima palikt šunį lauke nakčiai kai žinai kad vilkai aina... Jis pririštas negali apsigint
Klausimas. Kodėl nakčiai šuns šeimininkas ar šeimininkė šaltą žiemos naktį patys neprisiriša su grandine prie būdos, o saugiai miega minkštoje lovoje. Gal tada jie supras gyvūno kančią. Tokius gyvūnų žudytojus reikia bausti didelėmis piniginėmis baudomis. Bet svarbiausia tai- kaip jie drįsta viešinti savo bejėgio šuns egzekuciją.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų