Rašyti komentarą...
Vainienė visada stovi kitoje barikadų pusėje.Sėja abejones dėl mokslo ir kaip sumažinti coronos riziką.Tai ko norėt iš paprastų žmonių,kurie prieš
Vakcinas
Pinigu plovimas tie pasau,smulkus verslas vos juda,jau prasidejo bankrotai.Pardavejos parduotuvese pacios perka prekes,sekanti menesi padaro grazinima,tam kad savininkas neuzdarytu ir neismestu is darbo.Baisu.
Ponios Vainienės aš neleisčiau į TV skleisti erezijų.Kas jai moka ,tą ir giesmelę gieda.
Leiskit i prekybos centrus visus zmones ir nerūšiuokit, tik tada pasieksit vienybę ir būsit gerbiami ir darbuotojų ir pirkėjų.
Tik neturtingose EU salyse tokios nesamones einant I prekybos tinklus ar parduotuves ! Vokietijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Belgijoje tokiu nesamoniu nera
Mes,paprasti žmonės jau seniai matom kad čia tik žmonių kiršinimas.o šita ekspertė tik dabar praregėjo.
Kaip Europa nutare,taip valdzia ir dare.Kitaip pinigu negaus.Patys suprantant viskas pareina is ten,juk kaip ten vyksta toj pas mus kartojasi.O kaip tai vykdyti,tai cia jau mokslo nereikia,patys matot kas darosi.dabar 3 skiepas,Israelis varys 4,mes is paskos,ir taip toliau.Kol farmacininkam naudinga tol zais zmoniu ir vaiku gyvybem.I parduotuve neieisi be 3 skiepo,uztat kur tukstanciai zmoniu I koncerta buvo pilna ir be kaukiu.Jei taip tramdot ta virusa tai reikejo su armies pagalba ileidinet zmones,o ne palest laisvai valiai.Cia ne suauge zmones kurie masto ir saugosi,cia jaunimas,o jiems vienodai rodo.Taip isaukleti,turim ka turim.
Negi net tokio lygio žmonėms dar nesuvokiama, kad visos priemonės skirtos ne saugumui, ne sveikatai, ne pandemijos valdymui, o VAKCINAVIMUI 3,4,5,8 dozei. O ir židiniai yra organizuojami, bet tai jau ne Lietuvoje
Tai vieną kartą tiesiai šviesiai turi paskyti: Eikit po velnių su visais pasais.
Toks, koks jis buvo ir yra, rezultatų negalėjo duoti. Kai darai reveransus antivakseriams, jų prezidentui ir tuo pačiu bandai valdyt pandemiją, gaunasi tai, kas dabar yra.
@Algis Algi - " bandai valdyt pandemiją " ? Jei bent būtų bandę valdyt.... Deja, valdantieji tik uoliai vykdė įsipareigojimus "skiepų" gamintojams ir platintojams. Kada Šimonytė darė reveransą prezidentui? Dar nė vieno, kad ir kokio su "tapkėmis po lova " ,taip nebandė apšikt kaip šio. Gal jis to ir vertas - nesivelsiu į postringavimus, bet valdantieji sukiršino skiepytus ir neskiepytus. Žinodami, kad ir skiepyti serga ir platina virusą, padovanojo "galimybes". Kaltinat neskiepytus, o tu Algi, paklausinėk kas ir kodėl skiepijosi. Rezultatas tave įsiutins galutinai. Dėl sveikatos , gal tik vyresnio amžiaus žmonės, o jaunimas dėl "gaimybių".
Į viršų