Rašyti komentarą...
O ar nevertėtų SUREGISTRUOTI VISŲ "retomis ligomis" sergančių? Kažkodėl vienai gali atitekti visos(!?) lėšos, o 10 kitų gal pasmerktos mirčiai? Kaip nekyla va tokie klausimai?!
@Vidmantas ... ir aišku, kad bus pažiūrėta piktavališkai "nežino - o kalba"? Bet turėtų būti AIŠKUS VISŲ "retų ligų", kuriam skiriamos DIDELĖS LĖŠOS - registras! VISŲ RETŲ LIGŲ! REGISTRAS! Tuoj sugalvota bus, kad yra? Juk tai šiuolaikiški ir neįpareigojantys "žiniasklaidos" ir prie to prieinančių medikų "teiginiai"
@Vidmantas Manau,kad viskas priklauso nuo tėvelių atkaklumo.
@Temidė Ryšių bei pažinčių.
@Vidmantas , būkite Tas kuris garsiai šaukia, atkreipkite dėmėsi, taip kaip Milanos tėvai, artimieji. Ar žinote kiek perėjo įstaigų, įmonių, kaip 'Šaukėsi mūsų pagalbos', kiek kantrybės ir jėgų įdėjo, kad būtų išgirsti.... Ar matėte Jų prašymus, ar girdėjote apie prašymą, paramą... Tai būkite 'MATOMI' nebijok pasakyti garsiai, o ne kamputyje susirietęs verkti, visuomenė žiauri tiems, kad tik 'spjaudosi', bet visada esame išgirsti kai eina patys ir darome kažką, o ne 'sėdime ir laukiame, kad atneš ir paduos ant padėklo'...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų