Rašyti komentarą...
Nesuprantu tv.3 Parašiau komentarą grynai tik apie save, neburnojau nei ant valdžios ir kt.ir jau parašė kad yrs netinkamas žodis ar frazė,nors čia būna tokių komentarų, kad ausys linksta skaitant ir nieko. Dabar turbūt irgi tą patį parašys
Tai tegul, organizacijos pažiūri ir pasako, kaip eiliniai lietuviai gyvena, o ne ciurkoms rūpinasi.
Kodėl tos ponios nesidomi, kokiomis sąlygomis gyvena ir vargsta kai kurių lietuvaičių vaikai, kaip užtikrinama kokybiška milyba.? Vos pasipylė migrantai, išlindo kaip pilypai iš kanapių ir aiškina. Kodėl juos privalu aptarnauti, tegu patys apsitarnauja, išsišluoja, susitvarko arba gyvena šiukšlyne. Gerbkime save, nėleiskim kitiems savęs trypti.
@Arūnė aš sau leiščiau pravalgyti kiekvieną d.15 eur.,tai man reikėtų gauti pensoją 450eur.tik maistui, kur vaistams ir kitoms reikmėms.Tai kokia turėtų būti mano pensija? O čia atsibasto iš kažkur neaiškios asmenybės ir kelia savo reikalavimus.Absurdas!
Man atrodo kad raudonasis kryžius vertina gyvenimo salygas pagal Vilniaus pragyvenimo lygį. Kai pravažiuoji šalutiniais keliais pro Lietuva pamatai kad mūsų žmonės taip prastai gyvena ir dabar tų skurdžiai gyvenančių žmonių sumokėtų mokesčių lėšomis mes gerinsim gyvenimo sąlygas ne mūsų pačių pažeidžiamiausioms grupėms, o rūpinsimes migrantais. Ar tai yra socialiai teisinga, gal p. Landzbergis gali pora šimtų pabėgelių apgyvendint savo žmonos privačiose mokyklose o ne viską tvarkyt paprastų žmonių sąskaita.
Nebesiutinkit lietuvių su savo tokiom ,,problemom". Didelė dalis Lietuvos žmonių net tokių sąlygų neturi, kodėl emigrantai yra išskirtiniai? Kodėl mūsų mokesčiai keliauja pažeidėjams? Normalūs žmonės dokumentų neišmėto, neaišku, ką jūs čia už mūsų pinigus išlaikote. Gal priėmėte krūvą teroristų...
Nelegalai maistą išmėto, į indus prisisioja, ir jiems už tai nieko??? Rimtai? Tai gal už tokius bajerius reikia reikalauti, kad atsakytų? Jei nenori, tegu nevalgo, bet tegu ir negadina maisto ir daiktų!!! Matai, jie ir vandens iš čiaupo negeria... Tai gal tą patį vandenį reikia į butelius supilstyti? Visa Lietuva geria, o jiems kažkokios išskirtinės sąlygos???
Valdžia nesugeba užtikrinti orių sąlygų dirbantiesiems! Žmonės dirba, aria, o maistui tiek skirti, kiek skiriama nelegalams, neišgali! Kada bus imamasi priemonių???
Kodėl nelegaliems emigrantams suteikiamos geresnės sąlygos nei patiems lietuviams? Apie kokį orų gyvenimą čia kalbama??? Atėjo neprašyti, be jokių dokumentų, sugebėję dešimtim tūkstančių susimokėti už kelionę, tai tegu ir toliau susimoka už paslaugas. Juk net neslepia, kad jie pratę prie gero maisto. Tai tegu už gerą maistą ir susimoka. Aiškinama, kad jiems reikia pakelti maisto įkainius iki 15 eurų. Rimtai? O kada mūsų pensininkai gaus tokią pensiją, kad galėtų išleisti skirti 15 eurų maistui? Kada šeimoms su vaikais bus tiek mokama? Ir nuo kada nelegalui pradėta išleisti daugiau, nei visą gyvenimą mokesčius mokėjusiam pensininkui???
Nevyriausybinės organizacijos konstatuoja – Lietuvai sunkiai sekasi užtikrinti orias gyvenimo salygas Lietuvos pilieciams, tai faktas.
Vakar per žinias rodė,kad Lietuvos piliečių- jau gyvena žemiau skurdo ribos ,500000 Lt piliečiu !!! Tai,apie ką kalba,tos organizacijos ???? Mūsų žmonės- skursta ! Visa gyvenimą dirbę čia,mokesčius mokėję !!!! O čia,mat, ateina kažkokių, ieškančių gero ir lengvo gyvenimo ir tikisi viską gauti gatavą, gera išlaikymą ?! Mat,mūsų žmonėms, toks maistas tinka- jiems netinka! Kokių sąlygų- jie čia tikėjosi ? Kai mūsų žmonės skursta?
Į viršų