Rašyti komentarą...
Jokie auklėtojai ten nieko neneša, pati esu buvus tame centre, išprašyti cigaretės net neįmanoma būdavo tiek apsaugos tiek auklėtojų o čia apie narkotikus kalba. Kodėl niekas nemini, kad merginos pabėgusios iš ten prisivartoja, apsimeta, kad bloga iškviečia greitąją jom ir kol veža pas medikus arba būdamos ligoninėse pabėga, dėl to ir tas rankas pjausto, nes auklėtojos privalo reaguot į tai ir kviesti medikus. Kitas dalykas merginos kas 2-3 mėnesius išleidžiamos namo atostogų( tada kai vyksta mokyklos atostogos vyksta ir ten) ir grįžusios prisiveža nesamoniu, nes niekas neturi teises išrenkt nuogai ir patikrint, taip tikrina daiktus, tašes ir panašiai, na bet suprantat nepatikrins ką triusikuose turi ar už liemenuko pasislėpus. Ten ne kaleimo taisyklės taip yra panašumu kurios galima lygint bet ne kalėjmas ten. O auklėtojos ir darbuotojai tikrai nuoširdų darbą atlieka, visada emociškai padeda kai yra blogai, niekada niekas nepasakys eik šalin, išklausys. Kai ten buvau dauguma darbuotojų tapo kaip šeimos nariai, tuo labiau pati iš vaikų namų esu ir man ten geriau buvo nei vaiknami sedet. Ir taip visko būdavo kartais muštynes, kartais kažkas kažko prasiveža, kažkas susipjausto, bet auklėtojos ir kiti darbuotojai tai pastebėje iškarto reaguoja. Taip kad čia tik šmeižimas, visu pirma tėvai kalti, kad į dukros elgesį neregavo ir susizgribo kai jau prie stiprių narkotikų perėjo, niekas niekada užkart ant heroino nesėda. Prasideda viskas nuo alko ir panašiai. Tai čia tas pasakymas auklėtojos atneša bando atsakomybe nusipurtyt nuo savęs ir ieško kaltų kodėl dukra taip elgias. Kai buvau ten supratau, kad visos problemos, vartojimas, pjaustymasis, agresija ir tas noras daryti kažką blogo ateina iš vaikystės ir patirtų traumų joje, ne karta su merginom ten paatviraudavom kodėl taip ir nė viena negalėjo pasakyt kad turėjo gražia ir rožėm klotą vaikystę ir kad tėvai geručiai ir labai mus mylėjo. Ne tame gale kabliukų yra ieškoma. Dar karta pasikartosiu visiškas šmeižtas ant darbuotojų.
O iš kur kalėjimuose gauna, o tokiose vietose ar neisitaiso platintojai
@Mastantis tai is kur pas jas pininigaim ,tevai juk pasalpas gauna
@Mastantis Merginos išleidžiamos kas 2-3 men namo pas tėvus ar į globos namus tai prasiveža. Kitas dalykas apsimeta kad bloga iškviečia medikus ir pabėga. Niekas nieko ten neplatina :)
Kurie rašot apie Morgana jus esat visi debilai atrofavę žmones
Lietuvoje nėra pagalbos priklausomam jaunimui. Pati tą pragarą patyriau kovodama dėl sūnaus gydymo nuo priklausomybės kvaišalams.
Manau paduoda narkotikų ir ramiai miega ,negi eis iš proto dėl ne savo vaikų,bet kaip tėvai auklėjo tą mergelę,manau gimusi tai nevartojo narkotikų..dar manau kad namie kažkas jai viską leido ir davė nuo mažens....žodžiu lepino ,o dabar šaukštai po pietų....savęs nemato nori kad kiti jų broką ištaisytu.Pervėlu manau...ką pasėjo tą ir reiks pjauti... Ant savo galvos čia prilepino.

.
Mes dar svarstom įstatymą,apie narkotikų legalizavimą? Nu bl .. ar jūs atsipeikėsit vieną kartą? Ar ir toliau blūdinsit,...
Narkotiku platintojams nukirsciau rankas. Jie zudo vaikus,is patirties kalbu
Tai gal seksu pavaišina o tie išgamos narkotikų duoda. Svarbiausia ten išauklėti žmonės moraliai atsakingus, bet kaip matau sunkiai sekasi
Čia visur nėra tvarkos, ir ne tik tokiose įstaigose. Tokius prižiūrėtojus vyt lauk reikėtų, nieko neveikia.
APIE JA IRA LIETUVOS RYTE PARASYTA .LABAI BLOGA MERGAITE

Skaitomiausios naujienos
Į viršų