Rašyti komentarą...
ko sitie artistai tyli del duju kainu jos nukrite visiskai mes mokam igniciui milijardus keiskit duju kainu sutartis zmones netilekit vel apvagineja
„Enefit“ išaiskinimas:
"Vienintelė išimtis ‒ 84 ir 72 mėnesių planai. Jie paremti visai kitokiu modeliu, mat tokias ilgalaikes sutartis mes iškart paverčiame investicijomis į žaliąją energetiką, tai yra, statome naujas vėjo ir saulės elektrines, kad visą sutarties laikotarpį galėtume užtikrintai tiekti sutartą žaliosios energijos kiekį. Dėl to tokioms sutartims taikome rezervavimo paslaugos mokestį."

Tai visgi kokią sutartį pasirašė vartotojas - elektros pirkimo, ar investavimo į energetinių objektų statybą? Ką VERT ir vartotojų teisės galėtų pasakyti šiuo klausimu? Kokią teisę turi "enefit" energetikos objektų vystymo rizikas perkelti vartotojui?
Dar kartą pasitvirtino sena tiesa
Dar kartą pasitvirtino sena tiesa
Kai tik valdžia pradeda kištis ten, kur nereikia, laukite bėdos. Įsikišo valdžia savo prievartiniais nurodymais į žmonių sutartis su elektros tiekėjais ir štai rezultatas - chaosas, iš kurio nebeaišku kaip išeiti. Dabar ragina sutartis persirašyti. O ką darys, kai elektra vėl pabrangs - ragins ir vėl persirašyti? Tik visiški bukapročiai nesupranta, kad Selektra kainuoja tiek, kiek kainuoja, ir joks sutarčių persirašinėjimas to nepakeis. Jei kas nors mano, kad elektros gamyba ar pirkimo kainos išaugs, o žmonės ir toliau galės mokėti mažai, tai taip gali galvoti tik visiški kvailiai. Kažkas vis tiek turės sumokėti. Jei valdžia sumokės iš biudžeto, tai valdžia iš mūsų daugiau paims per mokesčius. Arba iš mūsų vaikų, nes prisiskolintus pinigus reikės atiduoti. Valdžia - ne fabrikas, ji pinigų neuždirba. Geriausia būtų, kad valdžia nelįstų su savo siaubinu neišmanymu niekur. Aš jiems už tai, kad nieko nedarytų, trigubai didesnę algą mokėčiau. Nes kur tik jie įlenda - visur avarija. Įlindo į pensijų kaupima fonduose - katastrofa, iš kurios net išeiti žmogui nebeleidžia. Įlindo į elektros reikalus - baisybių baisybes pridarė. Vis bando mums nemokamą mediciną daryti - rezultatas klaikus, medicina ne tik kad nėra nemokama, bet dar ir kaip brangiai kainuojanti tapo. Arba neprieinama. Vaikų darželius valdiškus ir nemokamus tebelaiko - tie darželiai baisybių baisybė, vaikų žalojimo vieta. Nemokamas išsilavinimas - ar čia dar reikia komentuoti? Kur tik valdžia savo neprofesionalius sprendimus daro - visur avarija. Ir žinote ką - po kiekvienų rinkimų turime vis labiau nieko nesugebančią valdžią, tiek Seime, tiek ir kitose valdiškose institucijoje. Nes nebesvarbu sugeba ką nors politikas ar kitas valdžiažmogis, yra jis ką nors savo gyvenime iš viso gero padaręs, ar ne. Svarbu, kad partkomas į sąrašus įrašė, kad esi kieno nors giminė, draugas, ar nesi, klausai partijos vado, ar ne. O blogiausia, kad patys kandidatai net nesupranta, kad su jų sugebėjimais tik slėptis, kad gėdos neprisidaryti prieš žmones, o ne lįsti į valdžią. Bet ne, kiekvienas šarikovas mano galintis valdyti ir tvarkyti visų mūsų reikalus. Tai - baisu. Visiška politinės sistemos degradacija, taip pat ir pilietinės visuomenės degradacija.
Kai pabrangint reikia tai patys perrašo sutartis be vartotojų leidimo, bet ant pigesnių tai jau patiems reikia kreiptis į ponus. Imkit ir padarykit visas sutartis ant pigesnių planų jei rūpi nors kiek valstybės lėšas taupyti..
Dėl ko tos visos sutartys reikalingos? Kad galėtum pasirinkti gerą-geresnę elektra? Aišku, kad kažkas "prisiplėšt" pinigų iš to galėtų. O kuo apsukresne sutartį sugalvosi tuo daugiau ir išlupsi pinigų iš tų varguolių. O kur jie dėsis, sutartį tai pasirašė.
Kokios čia gali būti sutartys. Nustatytas tarifas ir visi moka pagal jį. Laidai seniai atvesti. Mokėjom dešimtis metų buvo gerai, o dabar jau nebegerai-reik sutarčių. Kaip tiekėjas nurodys taip ir bus. Naudotojas -beteisis.
Atiduot energetiką spekuliantams yra absurdas ir kvailystė. bet kai valdžioje tokia arogantiška premjerė, tai ji pataikaus briuseliui, o ne darys kaip Lietuvai naudingiau. Daryt reikėjo kitaip, leisti vieną ar du spekuliantus spekuliuot elektra, o valstybė turėjo pasilikti garantinį reguliuojamą tiekimą. Tada spekuliantas prisibijotu tikros konkurencijos su valstybe ir mažintų kainą.O dabar konkurencijos nėra, visi spekuliantai susitaria ir nemažina.
Kuo daugiau privatizavimo tuo daugiau betvarkes. Pradekit nuo medicinos...
Sudauja, kalba apie kazkokius dingysius narkomanusbkiekviena diena... o kad medicūna shalyje tapo neprieinama nemato.
Visiškas meslas
Įdomu kas kompensacijas išmokės už ilgalaikiais sutartis tokias kaip aferistų Enefit

Skaitomiausios naujienos
Į viršų