Rašyti komentarą...
Iš kur tos pilys
Gal ir didelė, bet kai reikia paleisti pinigingą žuliką, teisėjai su prokurorais labai gerai sutaria.
Kreipkitės-sušelpsiu vargšiukus.
Negirdėjau,kad būtų iškelta byla dėl elektros biznio,covido nesąmonių,anūkėlio ir kitų padarytų žalųvalstybei ir t,t, ,tai už ką kelti atlyginimus????
Koks už bilietus į teatrą nuperkamas turistas komunistas prezikas nausėda, tokie ir jo skirti prokurorai ir teisėjai - stogai.
is viso uz ka jiems mokama darper 35m nera nuteise nei vieno homiko nei vieno kispiskicho jie leidzia bausme europarlamente
Valdas Tutkus
3 d. ·
Keisti reikalai mūsų Lietuvoje vyksta. Imantas Melianas (buvęs saugumietis), kvietęs „vyrus, moteris, vaikučius ir senelius siekti Rusijos sunaikinimo“, ramiai vaikšto laisvėje ir gali toliau kurstyti tautinę neapykantą, o pas Audrių Naką, vos šiek tiek pakritikavusį valdžią (beje, ir mane), - kratos.
Taip, taip - šiandien buvo įsiveržta į visuomenininko A. Nako studiją, viskas iškrėsta, paralyžiuota veikla, atimta aparatūra ir ryšio priemonės. Gal kam ir nepatinka A. Nako veikla, bet negalime paneigti, kad daug karčios teisybės pasakoma per jo kanalą.
Klausimas - kas vyksta? Gal tai naujoji nausėdinė – šimonytinė demokratija? Gal kokį BAISŲ nusikaltėlį sulaikė? O gal tiesiog bandoma įbauginti tuos, kas dar išdrįsta ką nors pasakyti ar kokį teisėją su kokiu „personažu“ palyginti. Kas gi žino, kokie tie kriterijai.
Kažkaip ir man nelabai ramu darosi - juk irgi leidžiu sau valdžią pakritikuoti, o pas mus gi tik konservatoriai visada teisūs.
Nieko, nedaug liko laukti. Po pusmečio - Prezidento, po metų - Seimo rinkimai. Ateisime Kartu su Vyčiu. Ir ne tik tvarka, bet ir demokratija tikrai bus!
@... Kas įdomiausia,tai kad jūs valdžiažmogiai už nieką neatsakote valdžioje,ir tik rusas gali ištaisyti padėtį,Tutkau,esi bailys,reikėjo imti valdźia su armija)))
Sumažinti teisėjų algas ir problema bus išspręsta. Ką jie gero nuveikė Lietuvai, ar nors vieną korumpuotą kyšininką nuteisė?
Idomu,vien uz tokius nuosprendzius,kaip Tam kuris apie 300 000 paeme kysiuka,masiolas pagautas uz rankos
isteisinti jums sumazinti reikia,kaip blogai dirbantiems

Temide pakasta po vl m.slu!
Temide pakasta po vl m.slu!
GP, ko jus skundziates? Tai juk valdzioje ir vis dar laaisveje NUSIKALSTAMA, TERORISTINE organizacija, O kas organizavo Kryzkalnio sprogdinima? - Dare tolimesnes aferas ir nusikaltimus?
Jus GP nulio vietoje, jei jie dar laisveje, o klikos seria teisejus , kurie turi paskutini zodi, kad ir kaip su masiuliu...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų