Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žmonės patys kalti dėl to, pripratino prie tokių kainų žaidimų prekybininkus, jeigu mažiau pirktų, jie būtų priversti mažinti tuos antkainius, kuriuos susikele kokius 200 procentų daugiau
Tai vyksta jau kelis dešimtmečius. Kainos sukeliamos dešimtimis kartų ne tik prieš šventes, bet aplamai visada. Galima būtų sakyti, kad valdžia bejėgė, nes rinkos ekonomikos tvarka neleidžia valdžiai regurliuoti verslo antkainių ir pelnų. Deja, kištis gali ir tam yra visos sąlygos bei galimybės, nepažeidžiant tarptautinės verso teisės bei tvarkos. Įvesti progresinius mokesčius pelnui bei antkainiams. Kaipmat dingtų plėšikų "apetitas". Tarkim Dundulis parduodamas pomidorus už 3 EUR su 100% antkainiu žinotų, kad teks susimokėti 1,3 ar 1,4 ĖUR mokesčių, o jei prekiaus su 30% antkainiu, tai teks susimokėti vos 12-15 centų. Dabartinė tvarka žalinga visai šaliai - skurdinami piliečiai ir didinama infliacija.
@Vasileuskas Pomidoru kg jei dideliais kiekiais vezi priklausomai nuo kokybes 0,30 -0,70 ct
nepersivalgymo ir nepesiedimo. Lietuves moterys isradingos, pakaks ka turesime: butina plotkele ir dar kazkas. Svarbu susirinke namiskiai, siluma ir artumas. Nesturmuokime prekybcentriu, tegul jie savo nuolaidas susikisa i savo svarbia vieta, pakaks mus apvagineti. Bukime atidus ir ismintingi. Svarbu sveiki. O sventes, kokios mielos jos bebutu, ateina ir praeina.
@Mielieji, arteja sventes, Ar žinot kiek kainuoja plotkelė?? Tai va, Jūsų ganytojai užsidirba 100 kart nuo miltų ir vandens mišinio.
@Lina ir visa seima po gabaleli pasidalina. Tai ne valgio gaminys.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų