Rašyti komentarą...
Du pusdurniai sudaro vieną apvalų durnių
Cirkas prasidejo dar net netapus meru.
Bet koks vl bandos clienas valdzioje, - GARANTUOTOS NELAIMES ir NUOSTOLIAI ir miestui ir LIETUVAI!
Kokia cia susikta angazuota politologe ? Visa gyvenima vare koncervu propaganda. O dabar staiga koncervai nebemoka, tai kitokios paziuros ?
Ši politologė yra kiečiausia
Ši politologė yra kiečiausia
Ji taip mano. Taip mano ir TV programų prodiuseriai, kurie niekaip neranda bent vieno kito politologo Lietuvoje. Tai ir turime ką turime - keistas kalbeles apie viską, kas dedasi Lietuvoje.
majauskas kaip prostitutas
majauskas kaip prostitutas
majauskas kaip prostitutas geriausiai tinka raskevičiaus erotinių svajonių tenkinimui. Šis tendemas puikus degeneratų pasirinkimas. pirmyn maniakai erotomanai.
o zuokis "teistas už gerus darbus"....
Jis garantas , kad Šimašiaus šūdini darbai bus tęsiami. Todėl labai keisti jo reklaminiai klipai, atseit dabar mieste vyksta cirkai, visokios neteisybės. Pamiršo, kad pats tuos cirkus ir vykdo. Manau jo reklamų mintis visai kita, bet nepasiekė auditorijos. Jis turbūt turi omeny kitus kandidatus - kad JIE darys cirkus. Tokiu atveju kvaila reklamoje taikytis į oponentus, o ne kalbėti apie save. Silpnai žodžiu.
kodel anas toks piktas jau ir skverneli nori pralenkti kas su jumis darosi
Reklama tai tikrai neatitinka tikrovės,nes Benkunskas labai ramiai visus 7m kartu su Šimašiumi ranka rankon krėtė cirkus,Ir nebuvo nei vieno atvejo,kad nesutiktų,kritikuotu,nes abu labu viskuo pasidalijo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų