Rašyti komentarą...
Nespresiu kas teisus ,kas ne. Tik palikit savo tevus jei sukuret šeima ,eikit kur nrit .Tevu namai - ne jusu ,ju turtas ne jusu ! Dirbkit taupykit turesit savo .Bus geriau abiem pusem kai gyvensit atskirai .Užaugino , toliau patys !Taip visoj gamtoj yra .
Lai tik varo šitą girtuoklę kuo toliau nuo savęs.O TV pagalba turėtų jai padėti.
Kam kreiptis pagalbos, jei jos negauni. Močiutei galėjo padėt bent išregistruot įnamę, su teisininku suvest. Dabar tik laukt, kada marti nugalabys ar laužą namuose sukurs. Žmogus pagalbos prašė ir jokios negavo. O anūkėlė irgi gera. Pagyventų močiutės vietoje, suprastu ką tai reiškia kiekvieną dieną matyti apleistus savo namus ir nepagarbą... stiprybės močiutei..
Tai kaip bus jei ii susigalvos koki vyra parsivest i namus gyvenimui du svetimi zmones motinos namuose reikia pries priimant i savo namus labai gerai apgalvot apie viska
Naivi, geros širdies mergina, kuri bet kokiu būdu nori turėti mamą. Nuoširdžiai sakau, mergaite, tavo mama nepasikeis, tu net neturėk tokios minties, užsikrausi sau vargą ir nežinosi kaip iš tos bėdos išeiti. Patikėk, žinau, ką sakau. Mama juk sveika, gali dirbti, užsidirbti ir bent jau save išsilaikyti. Galit bendrauti, susitikti, valgyt kartu gaminti, bet į namus nekviesk gyventi.
Taip kas tiesa tas tiesa kad kolkas neturiu galimybes skirti dukros islaikymui,bet ji ale nuskriaustoji issikraustydama pasake kad darys viska kad tik suzlugdytu mane,ka ji studijoj kalbejo tai yra 99% netiesos.del bendravimo su dukra sake netiesa,del 2-3euru pravedimo islaikymui sake netiesa,del susivienijimo su vaidzio buvusiaja sake netiesa,kad bandom jai sugriaut gyvenima tai dar didesne nesamone,pati visur iesko,kokiam turguj stovim,praeidama visada kazka izeidziancio pasako,dukra prigrasinta ir primokinta ka sakyt,zodziu vaidyba super o siaip eina kalbos kad jie jau ant syrybu.tad gal tegul i save pasiziuri kodel nei su vienu nepagyvena
@Edundas Cia kalba eina apie kita tos laidos istorija
Lėta bobutė,aš tokią kukutę pačią pirmą dieną po sūnaus mirties išmetusi.Išregistruoti ir tegul varo pas savo kuilius.
@Anyta Kartu su jais niekas negyveno. Ir kas teisus, taip pat niekas negali pasakyti. Nėra dūmų be ugnies. Ne mums spręsti. Tam yra teisėsauga.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų