Rašyti komentarą...
„Jeigu žiūrėtume pagal realią perkamąją galią, tai nekilnojamasis turtas ir pernai atpigo, nes gyventojų atlyginimai padidėjo apie 10 procentų, o NT kainos apie 15-20 proc. Tai ir realios kainos krito, ir įperkamumas“. Arnoldai, ar galva perkaito, ar barškinimo klaida?
Pralošė stipriai tie, kas 2021 - 2022 m. pardavė NT. Dabar ęsančios kainos tikrai jau nebekris. Išlošė tie kas laiku nusipirko ir planuoja pirkti 2023 m. Būstas kaip ir visas NT tikrai brangs vos tik palūkanų norma bent 1% sumažės... Visi kurie manė, kad tai jau kainų pikas - rudeniop stiprokai nustebs: būsto ir nuomos kainos kils ir iki 2025 m. palaipsniui formuosis NT kainų burbulas.. Taip, kad pirkti dabar tikrai apsimoka, nes pardavime daugybė patrauklių objektų kurių vertė tik augs...
nesupranta, kad ne nt kainos kyla o pinigai beverciai...prieš 5metus pirkau kėdę, kainavo 12eur, šiandien ta pati kėdę 25eur... Taigi 5-6metu infliaciją siekia 50-100proc...mano vienas pažįstamas 2019pirko sklypą mokėjo 9000eur, šiandien sake šalia kainuoja 22000eur...dekokite ecb kad spausdino pinigus ir jūsų uždarbį bei santaupas i siukslyna nuvarė. Kainos nekris nes krizės nebus, o nebus nes žmonės ir verslai turi sutaupe pinigų juodai dienai, darbu yra, algas gauna tad nei fed nei ecb krizės nesukels jūsų pinigai toliau nuvertęs., kitaip tariant kainos kils visko ne vien nt
Neapsimoka parduoti, dar lauksiu
Neapsimoka parduoti, dar lauksiu
sesuo pernai pardavė, šiemet kremtasi, nes šiemet pas mus kainos pakilo kažkur 10 t. už tą patį būstą, kils dar labiau.
Kainos dar kils
@Manau tikrai kils be jokios abejonės. Palūkanos tikrai mažės - būsto kainos tikrai kils.
@Manau Tikrai taip. NT kainos tikrai kils..
Dabar pats blogiausias laikas pirkti. Šiuo metu galima tik parduoti.
@Andrius Kokybiškų būstų mažėja, namai sensta, pažiūrėk, kokie blokiniai namai-absoliučiai sutrukineje, viduje supelije,dregme.jie jau griuvantys. Gyvenu mūriniame, šilta, ir matau kaimynystėje kaip perka, ir darosi čia euroremontus, o mūriniu ne tiek jau ir daug. Nauji išviso neikandami.
Už gera kaina , sumoku bankui ir dar lieka
Prieš tris metus pirkau , kaip loterijoje laimėjau mažiausiai 200 tūkstančių
@Nuomoju renovuotame name su balkonu 6 m pardaviau pusvelčiui. Negaliu ramiai miegoti iki šios dienos, nes tai buvo vienintelis būstas, šiltas, be pelėsio..
Jokios kainų korekcijos žemyn tikrai nelaukit. Rudenį NT ir nuomos kainos kils. Būstas tik brangs, deja..
@NtTt kiek pabrango. Dabar baisiuose bendrikuose už tiek pardavinėja, už kiek pardaviau pernai. Nagus kremtu. O kitąmet visai neprognozuojama.
Ieškaus ir pirksiu
Pirksiu už grynus
Didžioji dalis pirkėju perka už grynus
Bankai nepagasdins
Kainos kils, aš pardavinėja, bet
Kainos kils, aš pardavinėja, bet
jaučiu, kad centre per maža kaina

Skaitomiausios naujienos
Į viršų