Rašyti komentarą...
Elementarus pavyzdys, buvo toks ežeras x, mes dar vaikai žvejojom karpius, lydekas gaudem ir vieną dieną žiūrim lentelę "privatus ežeras" jį išsinuomavo verslininkas. Po jo nuomos jau žuvys niekada taip nebekibo, net pernai buvau po 5-7metų, kimba tik kuojos per delną. Ir čia aiškina, kad verslinkai žalos mažai padaro?
Rimtai jūs čia? Dėdės ir diedukai su meškerem ateina ir tonų tonomis ištraukia žuvies? O kur dar rimto žvejo kodeksas - pagavai paleisk! O su tinklu pagautos visos 100% eina ant stalo. Tikrai protingų žmonių akivaizdžiai mažėja. Sulygino tinklą su meškerę, aj gi tiesa jau meškerę tapo pranašesnę.
prie kiekvieno verslininko ne pastatysi gamtosaugininko o ir tie valgyti nori, sovietinis dvokas likęs ,semk kol yra proga ir rėk kad meškeriotojai išgaudo žuvį, juokingas ir kvailas žaidimas.
Suzvejoja
bet nedeklaruoja komerciniai žvejai patys daugiau suzvejoka ir patys rekia o ir Kauno mariose po jų žvejybos uždraudimo atsirado žuvies
issiprosink gallva su broliais komikais ir kitais legaliais brakonieriais ar bandet pagauti ant kabliuko kiek pagavo per nakti caras
NESAMONE !!! ,,verslininkai,, baigia issemt ezerus. Tiesiog PARAZITISKAI naikina zuvies isteklius
Kur meškerė su vienu kabliuku ir nenorib
Kur meškerė su vienu kabliuku ir nenorib
Nelygintina

Skaitomiausios naujienos
Į viršų