Rašyti komentarą...
Niekas ūkininkams nepadės dėl pieno kainų. Visi supirkėjai gamintojai prekibininkai nori uždirbti milijonus. Todėl ir pienas gale kainuoja brangiausiai europoje. O kad pirkėjai nepirktu lietuviškų prekių tai ir ūkininkai gautu didesnia kaina. Ir kaina galine būtų produkto mažesnė. Nereiktu tada galvoti durna galva kad negalim mažesnėm kainom prekiauti.
Niekas nenori suprast, kaip sunkiai dirba ūkininkas. Valdžios pas mus nėra, jie rūpinasi savimi, narkotikais ir lovų reikalais. Gaila iki ko nusirito.
Lietuva yra ŽŪ kraštas. Kodėl valdantieji nebaudžia savo tinginių valdininkų, kad žemdirbiai priversti imtis kraštutinių priemonių, per dešimtmečius nesprendžiamų problemų? Plius kaimynistėj vyksta karas ir kam tai naudinga...
Aukščiausiąją valdžiai gėjų reikalai svarbiausi ir lovos reikalai, dar aišku kurti naujus mokesčius... O žemdirbių reikalai, tai visai neįdomūs.
Skaičiau forume, kad moteriškė turėdama tris karves kas antra diena parduoda po 100l pieno ir gauna už tai po 0.17 cnt. Už litra. Tai gaunasi už dvi dienas darbo 17 eur. Nu pasityčiojimas , tai atmetus pašaru ruošima ir visa kita tai nei tiek nesigauna. Kažkoks kosmosas
ar gi pieno reikalai rupi kam is valdzios,iskase kazkoky skandaliuka su pedalais, kad nukreip demesys
Kur jūs vadovus matėt ? Ar tas, kur iš Čilės parlėkė ? Ar tos, kur jį atvijo ?
rimtesniu reikalu. Pedofilijos skandalas, kanapes dar neiteisintos, o jus su savo pienu trukdot dirbbbt.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų