Rašyti komentarą...
Teisingiausias sprendimas butu sukist y duju kameras visus ten galetu bangas kelt pajuodeliai
Tegul apsiramina jie su savo žmogaus teisėm...knisa protą su taisyklėm, kurios nepritaikomos, nes situacija vienetinė. Mes galim paleist juos arba atgal namo, arba kas nors gal iš ES nori juos pasiimt, jei taip žmogaus teisės parūpo?
Minimalkės ogogo kokios!
Pigiau būtų paimti autobusą ir kas savaitę pervešti į Lenkiją prie sienos su vokietija. Kelios savaitės ir visi emigrantai laisvi ir ES gali judėti laisvai. Lietuvoje neužsibus emigrantai nes reikės dokumentų išmokoms ir pan. O jie neturi. Jei nori turėti tai prašom kreipkitės į savo ambasadą ir gal per ją pasidarysit kažką. Lt piliečiais nebūsit. Net jei vesit ar vaiką su lt turėsit.
Lietuvos respublikos siena, tai ne pereinamas kiemas ir privalo būti saugomi nuo, bet kokių sienos pažeidėjų...Jei gali, bet kas ją kirsti be leidimo, tai jau ne siena, o privatus migracijos kiemas, kur vaikšto visi kas nori.... Siena saugo Lietuvos respublikos piliečius ir jų saugumą...
Lyg tai europa nežinojo,kas toj Lietuvoj dedas.reikia laukt,kol kažkas pasiskūs,kad baudą uždėt..
ES teismas pats turi būt teisiamas už neteisybes. Teko kreiptis dėl sveikatos sistemos trūkumų. Pranešė,kad atsiųs man paklausimų,jei neatsakysiu,bylą bus atmesta. Nieko visai neklausė,tik atsiuntė priekaištą,kad jiems neparasiau ir bylos nagrinėjimą atmetė. Išvada:jie imasi tik lengvų bylų,kam jiems vargti dėl sudėtingesnių. Dėl migrantų jų išvados prasilenkia su sveiku protu ir logika.
Paleisti tyliai tuos migrantus. Tegu eina laisvai, kur nori. Neliks nei vieno Lietuvoj. Ir problemos neliks. Dar kalti esam, kad jie atėjo… nesąmonė
Taii ir paleįskite tegu varo pas frau merkel
Kas per argumentas lyginti ukrainiečius karo pabėgelius ir nedokumentuotus migrantus?

Visu pirma, tai nežinia iš kur jie atvykę, kas jie tokie. Visu antra, jau tai, kad jie nelegaliai bando praeiti pro sieną parodo apie jų mentalitetą ir nusiteikimą į visą mūsų teisinę, socialinę sistemą. Ir trečia, sukeltos biudžeto išlaidos, visuomenės susiskaldymas, socialinė įtampa atrodo kaip visai grėsmę keliantys dalykai.
Į viršų