Pensininkas Šilutės rajone sukėlė avariją, o nukentėjusioji dalijasi detalėmis: jis net nestabdė

Pensininkas su „Toyota“ sukėlė didelę avariją Šilutė rajone: rėžėsi į moters mašiną, nubloškė ją į sodybą. Per avariją nukentėjo pats 76-erių metų kaltininkas, jį medikai išvežė į ligoninę.

Vidurdienį Šilutės rajono Pagrynių kaime susidūrė du automobiliai. Į avarijos vietą atsiųsti gelbėtojai, jie vaduoja 76-erių metų automobilio „Toyota“ vairuotoją. Susidūrę automobiliai smarkiai sumaitoti. Niekuo dėta „VW Passat“  vairuotoja rimčiau nenukentėjo, ji pati išsiropštė iš sudaužytos mašinos.

Moteris sako, kad šalutiniu keliu atlėkęs pensininkas su „Toyota“ sankryžą bandė kirsti net nepristabdęs: „Aš parvažiavau, o jis kirto, net nestabdė.“

„Toyota“ rėžėsi į pagrindiniu keliu važiuojančio moters „VW Passat“ sparną. Nuo smūgio moters automobilis nulėkė į sodybą, nuo kelio nuskriejo ir kaltininko automobilis. Automobiliai nulaužė kelio ženklo stulpą. Tuo metu dviračiu ir pėsčiųjų taku ėjo moteris: vienas automobilis šalia jos pralėkė iš vienos pusės, o kitas – iš kitos. Moteris liko sveika – labai nedaug trūko, kad mašinos būtų parbloškusios ir ją. Apstulbusi avarijos liudininkė nubėgo namo.

Avariją sukėlęs vairuotojas buvo blaivus, medikai vyriškį išvežė į ligoninę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų