Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Neturi ką veikt.
Bet, tai kokie tolerantiški pareigūnai !! O jeigu kremlinis būtų po maisto priėmimo sugalvojęs pokaičio pasnausti, tai irgi būtų lauke kol išsimiegos. Graudu !!
Mentas čiulpe prie stalo ...
@Edgaras Edgaras Tu po stalu
Čia tai pat kaip su Celafanu,kuris visus už nosies vedžioja.Greičiau i cype sodint.
Baisu, kai tokie rasistu pakalikai islaikomi kremliaus pinigu troliai aiskina policijai, kad jie neaonaciai, Amerikai dirba ir kitas siziskas fantazijas sneka. Tokie nesuvokia, kad zmones ne uz Amerika, ne kazkokie naciai, o uz Lietuva be rasistu siuksliu, pamazgu, vatu okupantu prievartautoju ir sovietiniu laiku garbintoju. Kiek mano artimu, gimines mokytoju, mediku okupantai isprievartavo, nuzude, istreme i Sibira ir tokie dar stebisi, kodel zmones neapkencia okupantu, ar jiems su galva negerai. Ne visiems Stoholmo sindromas, kad okupantus garbintu ir eitu geles det ir svojotu, kad sovietu sajungos prievartautojai atsilikeliai, dabar tuliku vagys sugriztu i Lietuva. Visus veikiancius pries Lietuva, von is salies ismest, gini ru, tai nesdinkis i ru. Tiek lietuviu kentejo tremti, kiek moteru isprievartauta okupantu buvo, kokiu dar jie atleidimu nori, dabar ta pati Ukrainoje daro, mano gimines Ukrainoje prakeike okupantus. Sveiko proto zmones, o ne ru zombiai, atsimerke ir pamate kas yra teroristine salis, grasintoja visiems. Ne Amerika Lietuvai grasina, ne Amerika grasina Suomija atomine bomba uzmest, ru agresore ir laukine salis 21a.tarp normaliu ir civilizuotu saliu. Moku puikiai suomiskai, rusiskai, baisiuosi ka ru per savo tv sneka, kaip istisai grasina kitoms salims, koki mela skleidzia, tie pamiseliai kaltina Amerika, Nato, ES, jie nesuvokia, kad tai jie del visko kalti, tai jie teroristai ir agresoriai, ne kitos salys per savo zinias sneka, kaip atomine ant kokios salies uzmest, jie zombiai pamiseliai, nesuvokia, kad zmones laimingai gyvena be ju atsilikimo ir ligotu ru vertybiu prievartaut, grobt, niekint kitas salis. Zmones nori taikos, nenori karo, o ru jo nori, nuolat grasina kitom salim, ju zinios ir tv, tai kazkokia psichuskes transliacija. Kas myli Lietuva tas niekad nebus uz ru ir ju okupantus, neslovins sovietiniu laiku.
@Myliu Lietuva Ne lietuvis
Eilinė Lanzbergiu ir teisėsaugos šou. 2metus tyre byla. Laikė suimta be teismo. Įrodymai tokie. Gal būt šnipinejo. Ar čia tokie faktai? O kaip MG ir Masiulio byla? Vogti kyšius paimt galima. Ir dar seimo pirmininkė iš kgbisto šeimos.
Nesugrys jis niekada... Isejo su visam))))
Šiziofrenykas jį reikia gydyti, dar šneka tragišku akcentų angliškai, rusiškai reikėjo ir pasakyt kaip putkai subinę bučiuotų!
putinas jam ne korumpuotas...
Ipėjimad: Čia komentuoja tik išplautasmegeniai!
@No brsin Gerai, kad prisipažįsti.
@No brsin Tai pirmu numeriu busi tu

Skaitomiausios naujienos




Į viršų