Rašyti komentarą...
Na ka,Lietuvoje baigia isigaleti klanine sistema
Dar daigiaus jų valdiškose kontorose
Dar daigiaus jų valdiškose kontorose
Šimtuose niekam nereikalingų valdiškų kontorų - beveik vien politikų giminės, draugai, pažįstami, partkomų kolegos. Kiekviena valdiška kontora - tikra giminių ir draugelių lesykla. Jei pusę tokių valdiškų bezdyklų panaikintume, daug pinigų valstybė sutaupytų, o jokio neigiamo poveikio išvis nebūtų.
Politologai neteisūs, kai tvirtina, kad partijos neranda naujų žmonių, nes tie mat nenori į politiką. Niekas "ne savų" ten tiesiog nepriima. Aš buvau įstojusi Laisvės partijon, kai toji tik kūrėsi. O galvojau - nauja partija. Patys per e-mail siūlė visiems registruotis kandidatais į Seimo rinkimų sąrašą, ką ir padariau internetu. Po kiek laiko pamačiau kandidatų sąrašą jau beveik patvirtintą - ups, manęs nėra. Klausiu - kodėl, sako - su jumis nebuvo įmanoma susisiekti, nieko keisti negalima. Nebuvo jokių praleistų skambučių, ištrintų per anksti laiškų e-mail. Tiesiog vietoj manęs įrašė ką reikia. Viso, partija.
Tuoj apsivemsiu
Dar Vilniečiai tyčiojasi iš Kauniečių ,bet pas jus dar didesnė konservų "šeimynai dar ruošetės jungtis su laisviečiais,tai miestui ateities nematyt,galėsit tik suoliukus dažyt , nes daugiau nieko nesugebėsit
Nenusiminkite pareis rusais ir sutvarkys šita manaškyna mes lietuvei perduoti pasirūpinti savimi , rusai sutvarkys šituos mafijozus tik rusas bus piktesnis nei buvo .
jei žmonės kvaili ir už tokius sąrašus balsuoja tai niekas nekaltas,viskas priklauso nuo to kiek rinkėjai leidžia,o tokia padėtis rodo kad žmonės tiesiog durni
@nu O už ką balsuoti, kai visi sąrašai tokie pat? Pasakyk, kuri partija kitokia?
šiemet savivaldybių rinkimuose vien "uabai" kas čia bus kai viską spręs šeimos ar šitaip galima
Iskrypeliu respublika lt

Skaitomiausios naujienos
Į viršų