Rašyti komentarą...
Reikia išmokti mylėti žmones su jų trūkumais, nes žmogus sukurtas žmogui, o ne gyvuliui. Nes gyvulis sukurtas mums, kad tarnautu, o ne žmogus gyvuliui, kad tarnautu. P.S Gyvulius mylėti reikia, tik jūs žmonės, žmonių neėskite.
@Bronius Pr 28-31 28 Dievas juos palaimino ir tarė: “Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir užvaldykite ją, viešpataukite jūros žuvims, padangių paukščiams ir kiekvienam gyvam padarui, kuris kruta ant žemės!”
29 Dievas tarė: “Aš jums daviau įvairias žoles, turinčias sėklą, kurios auga žemės paviršiuje, ir visus medžius, kurių vaisius turi sėklą; jums tebūna tai maistas.
30 Ir visiems žemės gyvūnams, visiems padangių paukščiams ir visiems, kas kruta ant žemės, kas turi gyvybę, daviau visus žaliuojančius augalus maistui”. Ir taip įvyko.
31 Dievas matė visa, ką buvo padaręs, ir tai buvo labai gerai. Buvo vakaras ir rytas- šeštoji diena.
@Bronius Lohas
Vargsiukas mažas trepsiukas
Vargsiukas mažas trepsiukas
toks mielas. Turi bent vieną teigiamą įstatymą priimti - uždrausti rišti prie grandinių!! Bet pedo narkatai pedo ir narkatai terūpi.
Oi kaimas! Buvo juk apklausa, ar galima rišti prie grandinės, tai daugiausia, kad reikia. Nežmogai.
Va tokie atsirado Lietuvoje ukininkai.
Ačiū tiems, kas pranešė,
Ačiū tiems, kas pranešė,
ačiū tiems, kas rūpinasi, ir tiems kas išgelbėjo. Prisikentėjo šunelis, o juk buvo ir šaltos žiemos, karštos vasaros, galėjo ir parazitų įsiveisti ir t.t. O tokių dalykų yra pilni kaimai, deja. Ačiū.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų