Rašyti komentarą...
Prieš 30 m apie tokį JAUNIMO AGRESIJA visos Lietuvos ir turbūt pasaulio žiniasklaida mirgėtų...Šiandiena jau darosi norma, nieko nauja...O tikrai nėra NORMA, mes tik priprantame prie to...negerai
1. Vaikai turi vis didesnią NELIEČIAMYBĘ ne tik institucijose, bet ir Šeimose. Vaikų teisės prie to labai prisideda ir kai kurie seimo nariai. 2. Vaikus reikia ne tik MYLĖTI, bet ir bausti. Tą moko ir Šventas raštas (jis neklysta, populiariausia knyga Pasaulyje). Šeimoje, į tai turi žiūrėti ABU TĖVAI, kito atveju dažniausiai gaunasi šnypštas, vaikai glausis ten kur daugiau komforto, lepinimas, nereikalauja atsakomybės, pareigų Šeimoje. 3. Šeimoje santykiai tarp sutuoktinių turi būti geri, pagrįsta Meile - tai svarbiausia, po to eina santykiai su vaikais. Vaikams tai GERIAUSIAS PAVYZDYS. Tėvai - namų šeimininkai, ten ir jų taisyklės, ne vaikų deja. 4. Labai svarbus: Gerbk savo Tėvą ir Motiną. 10 Dievo įsakymų. 5. JEI esate pamaldus, praktikuokite Šeimoje Maldą ir lankymasi į Bažnyčią. Ten galimai išgirsite daugiau kaip Dievui svarbi ŠEIMA ir Jos santykiai, kaip elgtis. 6. Šitos taisyklės dažniausiai atneš santarvės, taikos, TVARKĄ ir Meilę Šeimoje, institucijose, o vėliau galimai net ir išdykęs -užaugęs vaikas PADĖKOS už PRASMINGĄ AUKLĖJIMĄ ir TĘS tai SAVO ŠEIMOJE.
@Vidas w.video-foto.lt Nupezes žmogau..
Matyt reikėtų viešos paugliu egzekucijos tai kiti to nenorėtų
Man keista, kad tokius nesutvarko ir nebaudžia. Aš tokių metų net savo tėvų bijodavau. Tokiems duoti sunkius darbus ir baudas tėvams. Žlugusios moralės padugnės.
Gavo gerai dujų jam jau į pensiją o ne dirbti apsaugoje
Tikriausiai prieš metus be galimybiu paso tas pats kažko I parde neileido ... štai atejo atpildo valance...
Geras apsauginis :) gal ten buvo sales darbuotojas valytojas apsauginis ... uz 600eu I men ginkluotas sluota ir šiupeliuku.... parduotuves apsauga neturi teises sulaikyti asmens suvaržyti Jo laisves tad ....
Busimi tradicines seimos gynejai.
Penki paaugliai žinomi Panevežio policijai ,o jų veikimas neužkartytas . Tai kaip vyksta paaugliu"auklėjamasis " darbas?
Galbut jau reikia jauninti baudziamaji amziu nuo 18 iki 16 metu. Nes dabar jaunimas subrenda anksciau.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų