Rašyti komentarą...
Ką pasiilgo ruso Gali ateiti greitai su savo bombomis Nenorekit lėkti iš namų Apie jį geriau pamiršti Juk čia fašistai galvazudziais Ne tas rusas ne
Parode 2 pensininkus gyvenančius 2 a.name,sildosi dujom,ir dar jiems blogai,tegu patalpas pasimazina ir nelaksto per 2 aukštus.o ka daryt bobutem kur pamiskej troboje gyvena ir kurt peciu reikia,pačiom po miska braidyt,kol kokia malkele parsinesa.
@Pindose Gyvenimas turi būti kančia.
P.S. Kaip tas patalpas pasimažinti?
prieš lodami pasižiūrėkit į vargšelės trijų aukštų namuką.
Parduokit tą namą ir pirkit butą. Gausit kompensacijas ir gyvensit ramiai. Šildot pusę namo, o kita pusė supelys. Tada ką darysit. Variantų yra daug, todėl nereikia verkti.
@gerovė bute negyvens ramiai, špokinycios pilnos idiotų.
Kodel , kas blogai pas zurnaliugas, visada buna is Panevezio.
@Klausimelis karma :)))
Siaip tai idomu,o koks tos ponios namo plotas,jei issistatete namus,kur gyvenamasis plotas didziulis gal keiskite nama i mazesni,kitas klausimas-jei pensijos mazos,tai uz kokius pinigelius ta nama pasistatete,cia jau ne eiliniu Lietuvos gyventoju klausimas,o turetu susidometi tam skirtos institucijos,dirbti reikejo,tada ir pensijos viskam uztektu......
@VIKI Išvis galima į globos namus eiti gyvent! Bus ir šilta, ir smagiau...
Jei sūnus registruotas, tegul prisideda prie mokesčių.Sveikata brangiau nei pinigai, prie 16 laipsnių greičiau susirgsit.Dviese gyvenant, vienos pensijos užtenka mokesčiams.
prie ruso taip žeurei nebuvo
Reikia valdantiesiems į subines sugrūsti, paskui ištraukti ir sugrūsti jiems į šlykščias burnas.
pinigeliu... mamoniukas, taip graziai, mazybiskai su besirdziu mamona elgiasi, vadina ji.
Į viršų