Rašyti komentarą...
Savivaldybės ir pavaros jei žmogui priklauso maisto bankas tai neeskit tasem nevilkit namo tai ką alga taupot
Šaunuiliai Panevėžio valdininkai seniai reikėjo taip pasielgt .Dabar gauna nemažus pinigus atsakomybės jokios.Žiūrėjau per televiziją raudančią moterį netikiu .kad gavusi išmoką išskirsto visiem metams. Gauni paramą atsiskaityk kur išleidai be to čekius visur dalina.Šlovė Panevėžiui.
Siulau zurnalistams uzeiti i kaimo parduotuves ir bus siaubo reportazas.
Jeigu tampate etatiniais prašytojais taip pat negerai.
Juk ir kitiems pagalba kartais būtina.
Kontrolė turi būti
Tai teisingai kad tikrins. Nes daug žmonių tiesiog prageria pašalpa. Todėl neverkit. Norit lengvu pinigu? Prašome atneškite čeki. Kame problema?
Sveiki sugrize cccp o ko noreti merai renkami kaip rusijoje visam gyvenimui tai tvarka daro kaip savo kolukyje
@Ha tu pašalpinis nuo cccp laikų ,daug trauki...Iš kitos pusės ,kai nieko nedirbi...
Šitą betvarkę seniai sutvarkyt reikėjo.Žmonės išvisų kampų susirenka pašalpų ir keliomėm kai kam už tenka.Atvažiuoja maisto davinių net su gerom mašinom ir gerai apsirengę.Apie tai jau buvo rašyta.Vaikų pinigus pasiima vaikų motinos ir jos naudoja savo reikmėm.Juk tai jokia paslaptis.Pašalpiniai geria ir geria tol kol pinigai baigėsi.Kad už pašalpą reik atsiskaityti tai jokia naujiena.Nenorit neimkit,tada mažiau bus nervų.
@Vitalija tu irgi noretum ,nepapauoli niekur...tai pavydi
@ane pagal save...
@ane Man yra skaudu,kad gauna pašalpas visai ne tie,kam reikia.
Ir gerai,kad tikrins.atneš čekį,kad pirko vaistus,gaus pašalpą.
Ka jie perka? BAMBALIUS.
Rasai ilgesnį isgamu atsakymą, pist,
Rasai ilgesnį isgamu atsakymą, pist,
ten komentaras jau išjungtas, TV 3 kalės. Tai va, aš irgi nežinojau, kad man priklauso, sunki negalia, bet dirbau iš paskutinių jėgų, labai išnaudojo darbe, valyme, net rinkdavau tarą ir po darbo eidavau priduoti, kad nusipirkti maisto kiek. Nuėjau į vieną įstaiga prašyti, kad isdeliotu skolą už komunalinius, ėmiau verkti, ten darbuotoja patarė kreiptis į savivaldybę, pasirodo, man seniai priklausė dėl ligos! O dabar atima! Bet juk tai priklauso pagal įstatymą, ar jau kuria savus įstatymus?!
@Rasai ilgesnį isgamu atsakymą, pist, tokioms kaip pati tik per naują tvarką pinigus duoti, pakaks lachūdras šerti m ūsų visų pinigauis
@aš šimteriopai tavo šlykšti energija ir mano neįgalumas, grazinu grazinu grazinu
@Tegul grįžta tau negalima prakeikinėti žmonių ,lazda turi du galus ...
@aš Tie pinigai bus seimo isvogti
@aš Seima seriam ir girdom ir pinigu hau jue bevwdusjsiviuoja nes hadnet didina sau algas ir visokius priedus tai kazkodel tylim o jei koks varguolis tai visaip ant jo spjaunam pagatavi is gerkles kasni istraukt itodydami kad tas kasnis ne jo o muuusuuu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų