Rašyti komentarą...
norint tureti normalia valstybe kurioje butu gera gyventi visiem lietuvos pilieciam o ne tik saikom tikriausiai reiktu nebalsuoti uz koncervus ,laisves partija ,socdemus ,liberastus,darbo partija,ir kt. ir ateiti visiem i balsavima 100 procentu o ne 40 kaip visuomet.Ir prabalsuoti taip kad sitos partijos is viso nepatektu i seima daugiau, nes kitaip Lietuva neislys is sitos subines kloakos.
Pralaimėtojai yra opozicija. Sugriuvo frakcija, susipyko tarpusavyje.
Vidmantas MISEVIČIUS
Jeigu Lietuvoje tikrai galiotų žodžio ir minties laisvė, kiekvienas galėtų išsakyti savo nuomonę ir nebijoti susilaukti už tai represiju.


Jeigu Lietuvos valdžiai rūpėtų ją išlaikantys krašto gyventojai, ji pirmiausia rūpintųsi jais, o ne apsimestu „dirbanti" viso pasaulio išgelbėjimui.

Jeigu Lietuvos vyriausybėms tikrai rūpėtų gamtosauga ir mus supančios aplinkos tausojimas, jos, užuot kūrusius naujus ribojimus bei draudimus eiliniams žmonėms ar bandžiusios palikti juos be asmeninio transporto, tartų griežtą „Ne" beatodairiškam miškų kirtimui ir žaliųjų plotų naikinimui.

Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, joje realias bausmes gautų ne tik valdžios kritikai ar eiliniai piliečiai, bet ir visi, įstatymams vienaip ar kitaip nusižengę politikieriai bei juos dangstantys ar išsukti bandantys veikėjai.

Jeigu Lietuvoje atsakingus postus užimtų ne prisitaikėliai ar mamyčių sūneliai, o tikri specialistai bei savo srities profesionalai, šalies ekonomika atsigautų, įmonės neužsidarinėtų, į kraštą pradėtų grįžti jį palikę tautiečiai.

Jeigu Lietuvos politikieriai turėtų bent krislą sąžinės, jie visokeriopai vengtų dviprasmiškų situacijų ir skandalais galinčių pasibaigti istorijų.

Jeigu Lietuvos politikieriai turėtų bent lašelį savigarbos, prisidirbę jie atsiprašytų žmonių ir, užuot laikęsi įsikibę nagais ir dantimis, prisiimtų atsakomybę, ramiai pasitrauktų iš užimamų postų.

Jeigu Lietuva turėtų ne institucijos pavadinimą, o tikrą, savo šalies žmonių likimui neabejingą, prezidentą, jis rastų būdų, kaip suvaldyti palaida bala pavirtusį Seimą.

Jeigu Lietuvos žmonėse dar rusentų bent kibirkštėlė protėvių valios ir ryžto, jie neleistų, kad su jais taip būtų elgiamasi.

Tokių „jeigu" galima tęsti ir tęsti, bet kas, jeigu aš klystu?...
@bergiai Jeigu Lietuvoje būtų bent kiek sveiko proto, socdemai su savo satelitais nebūtų Lietuvos paeiliui valdę kone dvidešimt metų ir Lietuvoje šiandien dirbtų ir gyventų ne 2,7 milijono žmonių, o bent 3,5 milijono. Bet pas mus tokio "jeigu" nėra, tai esam kvailesni už bato aulą ir vis ieškom "išganytojo ir tautos gelbėtojo". Kalte dabar visiems kalama, kad konservai yra baisus brudas ir šaukim gelbėtojo. Ir ką, vėl ant grėblio? Ko gero.....
Skvernelizmas: Informacija buvo nutekinta, informacija buvo nutekinta, informacija buvo nutekinta ... Kokia informacija: informacija buvo nutekinta, informacija buvo nutekinta, informacija buvo nutekinta ... Kokia informacija: informacija buvo nutekinta, inforamcija buvo nutekinta, Kokia informacija: informacija buvo nutekinta, informacija buvi nutekinta ... Skvernelizmas kaip idiotizmas, nepaaiškinamas.
Tik nekiškite čia Kildišienės, nes ji krito pavydžių seimo ir pletkasklaidos babūnių auka, o meiteliai iš vyrų tarpo joms talkino
Jų rėmėjai ir taip ateis nieko čia žmonės savo rinkimais nepakeis! Čia reikia spec operacijos išvalyti šita demoną !
@Sen ve Tai gal jau ir Putino galvažudžius pasitelkt norisi? Į gauleiterius taikaisi ar bėgsi Sibyriun į Gulago "paukštyną"? Mes gi NATO nariai, o tu Gulage ant laktų tupėsi, tad jau čia pradėk mokytis giedot.
@AA tavo pasirinkimas vienintelis – Putinas – tik mirtis judu išskirs
Mieli Lietuvos žmonės kviečiu kovo 5d. ateiti į rinkimus nesedėti šiltai namuose ir su trenksmu pakeisti esamą padėtį nes žinokit konservatorių rėmėjai ateis 100% tikėkit savo sąžine
Visi tie, kurie šiandien su pasimėgavimu drabstosi visokiomis šlykštynėmis, kaltindami "konservus" nebūtais dalykais, giliai įsitikinę, kad su jais nieko nenutiks. Kaip jūs klystat! Visi tie, jūsų perkami "tinklaraštininkai" su didžiausiu malonumu dergs jus pačius, kai slystelėsit ir suklupsit. Šitas dergimo "eismas" į abi kryptis ir kuo jūs labiau vilkinsit tiesos išsiaiškinimo procesą, tuo bus tik bjauriau. Taip, tas jums gali padėti laimėti ateinančius rinkimus, bet garantijų jūs neturit. Nebūtinai lietuviai, tai pusgalvių tauta. Apie tai pagalvojot? Bau, kad ne, su bolševikiniu mastymu jums tai pernelyg toli. Bet pasižiūrėkim ir matysim, kiek mumyse sveiko proto. Kas po to? Po to, po to politikos savartynas ir kapstymasis iš užkampių, kaip dabar daro tie, kurų obalsis "nusipelnėme gyventi geriau". Priminti?
@A+B Nebūtais dalykais XDDD joooo... Visiškas sektantas
@. "Naujoji sąjungą" (Artūro Paulausko gvardija), aiškiau, kvaileli?
@A+B A. Paulauskas – tai prokuroras, susodinęs banditus. Rask dabar tokį, kvaiša tu
@A+B kaip pažinsi koncervą?kai aplink vien blogiečiai ir tik jis šventas
Atrodo,kad daugiau nieko nereikia tik kad tautos tarnai, išrinktieji dirbtų sąžiningai valstybei. O gavosi atvirkščiai tarnai meluoja, apgaudinėja savo darbdavius Lietuvos žmones ir kaip sakė a.a K,Antanavičius nei viena valdžia neatsakė už savo darbus.
O tai kad partijos lyderis nesugebėjo pasisakyti ir užbaigti intrigas ,kelią nerimą tai ką tada jis gali priskaldyti kaip URM vadovas,matyt ne veltui Šimonytė paskui laksto ir pati jau dirba kaip URM ministrė.
Nutekinimai...abonento byloje buvo nutekintas Adndriukaičio pokalbis su Rubikono vadu ,,MAN JAU REIKIA"...sako, kad teisėsauga negalėjo prie jo prieiti, nes AMB neleido. Tada Andriukaitis atsistatydino ir po metų išsibalino su AMB pagalba?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų