Rašyti komentarą...
Ieškinių dėl šio chirurgo darbo turėtų būti žymiai daugiau nei trys! Prieš daugiau nei dešimt metų klaidos yra neįrodytos. Klinikose įrodyti tiesą labai sudėtinga dėl įvairių priežasčių bei situacijų. Todėl yra teisingas sprendimas, net ir švelnus... lyginant su pažeidimais...
Aukštos kvalifikacijos suteiktos popieriuje, kurios neatitinka tikrovės.
Nereikia dangstytis suteiktais vardais, kaip tai daroma įvairiose profesijose.Gerai, kad pavyko įrodyti gydytojo klaidas.Tokiems iš viso reikia atimti gydytojo diplomą.Kiek nukenčia nuo gydytojų nesugebėjimo dirbti kokybiškai? Jokių išimčių neturi būti!Tegul stovi darbo biržoje!
Gaila ir chirurgo, bet moteris mirė neatlikus būtinų tyrimų ir nesant ekstriniam atvejui.Kas gi trukdė gerai pasiruošti.Aš esu nukentėjus irgi nuo neatsakingo chirurgo,tik tiek kad nenoriai, bet dėl tos operacijos po to turėjau dar 2 operacijas.Operavęs buvo irgi profesionalas docentas,bet pasirodė tik profesionalas ,bet neatsakingas.Todėl nereikia smerkti tų, kurie neteko žmogaus, o chirurgo tenka gailėti .
pinigus už mirusi artimą žmogų ,tai daugiau negu žema,tai rodo,kad ne žmogaus gaila,o begalinis godumas.Negalvoja,kad kiti žmonės nukentės,nes nedirbs geras gydytojas.Sudrebėti ranka gali kiekvienam.
@Imti Ne kiaules pjauni kad ranka drebetu, visi daug kas zina kaip ten viskas, ir kiek da anksciau ko yra buve. Jai rankas dreb eini grioviu kast ne zmoniu operuot. Kad i apskus nepasikeis niekas teismo sprendime. Perdaug irodymu ir faktu.
Į viršų