Navickienė apie naujas pensijas: bus tikrinama, ar žmonės vieniši ir ar jiems reikia naujos išmokos

, Publikuota 2021.02.19 19:50

V..b.....s 2021-02-22 09:24:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rajoniniai " darbuotjai" tai taip saviem ar priedukam sau pareguliuos tų sąs....kaita, kam išties reik, kai kartais net davinys nepasiekia   ATSAKYTI
Janina 2021-02-22 05:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kalba nesamones apie tas pensijas tik dadeda padidina kita menesi zymiai sumazina absurdas kas darosi   ATSAKYTI
Laima 2021-02-21 20:12:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seniūnijose soc. darbuotojos žino, kas vieniši gyvena kas ne.    ATSAKYTI
Dfgj 2021-02-22 09:27:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Toks žinojimas neobjek..tyvus. Iš serijos- VBS agent. Tai asmeninis žmogaus gyvenimas.    ATSAKYTI
Aciu 2021-02-21 19:16:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man labai norisi sužinoti ar ši " ponia "skaito mūsų rašytus komentarus kritika prakeiksmus. Galėtų nors bendrinanti straipsnelį papaisyti visgi beveik 100 vnt. . Tas pats ir su kitais personais   ATSAKYTI
Įdomu 2021-02-21 18:30:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kaip tai patikrinsit "ar jie vieniši"? Kratą darysit po butus, namus, ar dar kaip? O "ar jiems reikia" , tai bankų sąskaitas tikrinsit ar po pagalvėm ieškosit? Užuojauta senjorams - jokio privatumo...   ATSAKYTI
Tautietis 2021-02-21 17:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pažadukų vyriausybė.    ATSAKYTI
E 2021-02-21 17:24:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal ne svaistyk laiko vakar visą Respubliką iš girdo kas bus o sendiena pasiticiojimas iš žmonių ir baik tą demagogija Fe    ATSAKYTI
Irena 2021-02-21 16:34:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ta skaiciukombina





Ta. Skaiciu kombinacija nevisiems suprantama. I vata iviniuosit-viskas. po truputi. brangsta ir vel pensininkai ant ledo.35 m darbo stazo,dar 5 m nebuvo imones archivuoti ir kas?   ATSAKYTI
Vika 2021-02-21 14:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
As issiskyriu su savo vyru ir busiu vienisa.ir man turesit moketi.   ATSAKYTI
Sfhj 2021-02-22 09:33:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Santuok. liudijimas - darbo stažo dok. O tu kiekvienam darbe lieki, jei tavo poreikiai absoliut netenkinami?   ATSAKYTI
Xxx 2021-02-22 09:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jei smurt aplinkyb.skyryb ( smurt kaip žinia yra visokių formų). Tai ką čia pezi apie " santuoką" lyg kažkokuą aureolę ar " gėrį"  
Kad būn 2021-02-22 09:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įv.smurtin skyryb aplinkybes pamiršai?  
Xxx 2021-02-22 10:05:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neatsakingas ar makaronščikas buvo?    ATSAKYTI
Kas? 2021-02-22 10:06:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ar destruktyv įpročių buketas   
Ar kas? 2021-02-22 10:09:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O gal medžiotouoj ..as buvo kitų?  
Kiti 2021-02-22 10:12:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar trofėjai tik rūpėjo?  
Išvis 2021-02-22 10:14:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tokia " santuok" nesugriovė tikėjimu žmonėm visam gyvenimui ar pačia santuok.?  
Pirmiausia 2021-02-22 10:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Per skyrybas žalą atlygino už tai?   
Xxx 2021-02-22 10:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Te.midė pasimetus kogeri nuo upių " tiesų"  
Būna 2021-02-22 10:23:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vat kaip  
Dfhh 2021-02-22 10:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas gi ten nori laiką gaišt skyrybom, jei nėra rimtų pagrindų tam ir visi deimantinės kantrybės lašai išseko  
Real 2021-02-22 10:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kas gi nori atimt tėvus, motinas iš vaikų, bet kartais geriau izoliuot nuo vieno ar kito, kaip žinia vaikai kopijuoja, tad nekokius pavyzdžius taip pat  
Visi komentaro atsakymai, kodèl gyvenu v 2021-02-22 10:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir čia nebūtinai vurų adresu, moterų taip pat  
Ačiū tau , Dieve 2021-02-22 10:32:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kasdien dėkoju Dievui, kad jokių netikėlių ir brukalų ar jų nesąmonių .    ATSAKYTI
Tik 2021-02-22 10:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip aplink pilna: nuo ryto iki vakaro trali vali, nuo ryto iki vakaro melas, melas  
Aplinkybės 2021-02-22 10:42:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jei atsakingo žmogaus nesutiko santuokai taip pat ne žmogaus kaltė   ATSAKYTI
Ačiū 2021-02-22 10:46:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ačiū Dievui  
Kostas 2021-02-21 12:01:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-27
Tie kam nepatinka ministrė patys yra ziopliai nemoksos   ATSAKYTI
Antanas 2021-02-21 18:27:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na nors vieną priežastį nurodykit kodėl ši ponia turėtų patikti.   ATSAKYTI
Juta 2021-02-21 11:54:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mes tvarkingi, darbingi lietuviai nuo 50 metų LT darbo rinkoje nereikalingi. Jeigų praeityje dirbai atsakingą darbą, tai nuo 50 metų net makaronų deliotojos darbo negali gauti.    ATSAKYTI
K 2021-02-21 11:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
uztat padjejams visokiems prielipom pinigu randa .Ka noret proto bokstai seime.
   ATSAKYTI
Hm 2021-02-21 10:44:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jei šito seimo per 4 metus neišneš su šakem lauk labai stebėsiuos. Žmonės dirbo kaupė pencija, bet negalės ankščiau pasiimt SAVO sukauptų pinigų.... tikiuosi vis laimingi išsirinke liberastus koncervatorius.    ATSAKYTI
Onutė 2021-02-21 10:13:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai sėdėjo ant atsarginių suolelio ,tai su p. Laurynu Kasčiūnu buvo labai lengva siūlyti Vyriausybei vienišiems pensininkams mokėti po 42 eurus .Kai PATI atsisėdo į Socialinės apsaugos ir darbo ministrės postą ,tai lieka tik svarstymai, skaičiavimai ir t.t. Ir kur žmonių protai buvo balsuoti už tuos ,kurie jau ne vieną kartą buvo nuvylę žmones . ?   ATSAKYTI
Lilija 2021-02-21 10:12:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kodel Lietuvos vyriausybe visada žiuri i kitas šalis kas ten vyksta ir kokios ten kainos ant visko(ant kiek viskas pigiau),ir nepabrieže kokie ten atliginimai ir pensijas ir kiek gauna pensininkas už mirusi antra puse,lai palygina ir pasako lietuvos gyventojams.Kaip pensininkas gyvena užseni ir kaip Lietuvoj   ATSAKYTI
Jo 2021-02-21 09:45:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Navickiene visai demokratija pamina nori Lt senjorus sekt kas su kuom gyvena kas pas ka ateina kas su kuom draugauja. Miela p Navickiene nezeminkit senjoru o tuos pinigus jei jau taip nenorit jiems duot tai pasimkit patys konservatoriai. Geda. Kita dar ministre Dobrovolska nori uzdraust nuomones rasyt sako des baudas gal ir i kalejimus sodins uz nuomones pasakyma valdziai. Kokia geda prie ko prieita laisvoj Lt.   ATSAKYTI
Juzaps 2021-02-20 23:11:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nu is vesa nusikvaksieje   ATSAKYTI
XXL 2021-02-20 22:33:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
šį ministrė kažkaip šneka pati nesuvokdama apie ką...... mintys padrikos, nėra konkretumo... Vis nepasiseka tai Lietuviai iš skurdo išbristi.... Tik gražus žodžiai prieš rinkimus - mazinsim atskirti. Bet deja, deja kadenciją baigiasi ir vėl laukiam palaimos iš dangaus...    ATSAKYTI
Www 2021-02-20 22:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Melage ir dar Melage šneka ,nei ko gero pati nesupranta ,apie Ką !!!!   ATSAKYTI
Nustebino 2021-02-20 22:07:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nustebino ministre, ir be tik si karta. Jau tiek laiko seime atbuvusi, nezino elementariu dalyku, kas ir kuo uzsiima. Tikrai nustebino    ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų