Rašyti komentarą...
Dar daugiau, ekspertai perspėja, kad verslininkai būsto kainas gali dar labiau padidinti... nu gobšuoliai tegu užsi.... su savo kainom i tegu stovi toj LT gyventojų nebeliks kas bedibs...
@@Sausis NT kainos tikrai augs. Kitaip ir būti negali...
Statybininkas-inžinierius
Statybininkas-inžinierius
Kainos tikrai kris.Reikia išlaukti,nes statybos karkaso daugiaauščio namo 1kv metro sąvikaina yra 700eu-1200eu, likusia kainą sudaro žemės kaina ir pelnas.
@Statybininkas-inžinierius kalbejau su medienos imone viena gaminancia mediena statybine, tikisi pavasari milzinisko bumo, tai nezinau kaip kas kur bus bet zinau kad darbu pilna, algos nemazeja, atvirskciai, - dideja, nes yra spaudimas mma dideja, pinigu saskaitose sociai, taigi kodel turetu drastiskai kristi kainos? sausis visada mazai darbu, vos tik kovas prasideda saulyte, zmonems eurai kisenese degti pradeda.
Gerai. Nes cia jau i padebesius statytojai su savo kainom nuejo. Kainuos nuo 1800 uz kv/m pakilo iki ~3k. Kur cia normos? Ir visi bando gydyt kad cia viskas normalu - tik ne musu bananu valstybej. Daromes viena brangiausiu saliu NT srity, maisto produktu srity ir mokesciu srity, nors algos cia sudinos.
@Grizta tegu i realybe žmonės perka, nes pinigų yra nebūtų neporktu beje faktas tik 50poc sandoriu yra sudaromą Lizingu kita puse už savo pinigus perka...o kas perka nuomai net 80proc sandoriu būsto yra už savo lėšas...tai manai lietuviai pinigų neturi ?
Pasaulinej rinkoj mažėjant zaliavu kainoms pačiam statytis naujai tuoj dvigubai pigiau apsimokės nei pirkti is uzsaldytu projektu
Niekas niekur nesikeicia, kaip prekybininkai yra gobsus neuzaugos ir uzsideje po 300% navaro taip ir su susiktais NT brokeriais. Vasara ziejau nama uz 180k (zmones ant popieriaus pirko uz 160k) Kaune. Dabar nauji tos pacios statybos, toje pacioje vietoje namai 220-230k. Atkrito mano ziuretas namas ir ji idejo dabar vel i rinka uz 200k! Tai va jau uzsimete 20k is oro, nes namas neirengtas koks ir buvo pradzioje, niekas visiskai nepasikeite, medziagos nesubrango nes namas pastatytas buvo jau. Tai cia tiesiog uzsikels vel po 20-40k ir numest pirkejui 10k kad geriau pasijaustu ir va jusu visa gobsuoliu rinka. Kol juodi pinigai pirks NT ir kol bus leistina pirkt milijonieriams po 20 butu i metus be jokiu ribojimu, tol paprastas zmogus niekad gyvenime neipirks nieko.
Auksiniai laikai baigesi.Tures mest ir stipriai kainas ne 10proc nes imokos dideja ir dar kils taip kad prie tokiu kainu nepirks uz kv vilniuj 3000ir daugiau kosmosas
@Kostia Nenuvertink lietuviu. Jie gobsuoliai, prisidare juodu pinigu, reik juos kazkaip investuot. Durneliai perka dar ne uz tokias kainas.
Uztad paskolintas sumokės trigubai ir rinka dar kais
@Cha lietuvoje tik kas antras pirmas bustas perkamas su paskola, niekur turtinguose vakaruose taip nėra, mes už juos turtingesnį., tad paskolos musu rinkos nepaveiks
Gretai žmonija grįš prie žemės ūkio
Jau geriau skristi į šiltus kraštus.. čia jau būsto kainos neadekvačios
Kur dės tas juodas dėžutes pastatytas Palangoje..?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų