Rašyti komentarą...
Šaudyti tokius išsigimėlius, išgamas.... .
Matyt,. Bąchūriukas iš Kunigo nori 20 000 - 30 000 tūkst. eurų.
Dabar ne tokie kunigai ,kaip buvo ankščiau.Dabar jie kaip mafija, lupikauja iš žmonių.Važineja prabangiais auto ir dar renka šildymui.Tegul varo dirbti papildoma darba.
Lgbt pedarasus šaudit
visur,tik vienur ji toleruojama,kitur netgi garbinama.Čia gi pasileidę paaugliai prilimpa prie galinčių mokėti ir fotografuoja, šantažuoja dar ir didvyriais tampa.Tai gal visgi jie ne nukentėję,o nusikaltėliai.
Kazkoks slykstaveidis,netikiu situo valkata
@raktas į save pasižiūrėk, tokių komentarų padorūs žmonės nerašo.
@gėda geriečiai aptarnauja, ima pinigus,po to apvagia ir šantažuoja .
Zeko gėjaus klėdesiai kažkokie. Panašu ne vieną asmenį jau taip šantažavęs.
@Kardas Jis is to gyvena, kaip prostitutas
ytai didele parodija ir seselinis pinmigu plovimas, kai nieko ten svento nebeliko, pinigu siurbimas ir pamaldos su vienu ismoktu kalimo eilerastuku.
Nu leiskite tiems kunigėliams ženytis, nu nebus tų pedofilų.
@Spiglys Tyliai pabūt su moterim, kam berniukai? Ar nesveiki tik į kunigus eina? Nuostabi kardu atnešta krikščionybė. Prikalė stabą prie kryžiaus ir daužo galvas. Jei tas prisikėlė, tai kam prikalto atvaizdai? Gyvenimą švęskit, patys rėkiat, kad nuodėmės atpirktos, bet amžinai atgailaujat už tai, ko jau nebėra.
@Niekas netrukdo Kai tyliai pabuni, garsiai skambėt pradeda. Geriau ženikis. Savą turėdamas, kada norėdamas.
Tas jaunuolis užaugęs be tėvų, neturintis patirties, autoriteto, žinių kaip reikia sąžiningai, dorai gyventi, uždirbti pinigus, matosi, kad dar labai naivus ir ieško galimybių, sukčiauja. Jam reikia pagalbos. O kunigas - suaugęs, žinojo, ką daro - porno vaizdų įrašai su nepilnamečiais, gėjų pažinčių svetainės, santykiai su paaugliu iš globos namų... Suviliojo, pasinaudojo už pinigus, padarė nusikaltimą. Beje, nei vienas pedofilas nepripažįsta kaltės. Jie galvoja, kad tai jie yra aukos, kad juos apšmeižė, primelavo, vaikai išsigalvoja; jie apgauna ir teisėsaugą. Šitas kunigas save net Jėzui prilygina, kad jis kenčia dabar persekiojimus kaip Jis. Tikėkimės, kad jaunuoliui bus suteikta pagalba atsitiesti. Kad kurija nežinojo apie kunigo ankstesnį teistumą, tai labai keista, nes policija turi informuoti darbdavį apie pedofilijos atvejį.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų