Rašyti komentarą...
Nauja valdžia ir vėl lupikavimai
SUSIKISKIT TUOS TESTUS.VAKCINAS KUR NESUEINA
Ar nesakiau,kad bus "auksiniai" mėgintuvėliai?
Tik LT viskas kainuoja! Reikia susirgti,gal tirs nemokamai?
Kam tie testai,jie padės pasveikti,vistiek visi vienaip ar kitaip pasigausime ši virusa ir vienaip ar kitaip sirgsime,tai kokia čia nauda,skiepus rupinkite,o ne nesamonem zaiskite,jau reikia iš PSO testus visus ispirkti,nu jo,vajezau ir galvoja visi čia durnibereikalo nesukyla žmonės.
Visi bus teigiami. O jei ir ne, tai suklastos atsakymus. Neva vos ne visa žmonija serga
@Vis tiek Nieko bendro su tiesa neturintis jūsų teiginys, asmeniškai išbandyta, buvo neigiamas, bet kur jus čia, fantazuotojus įtikinsi, jūsų tikriausiai net akivaizdūs faktai neįtikintų.
Kiek žinau, šiuos testus po kol kas daro tik Endemik klinikose. Sako, kad specifiškumas 99 proc., o jautrumas 96 proc., o kaina 26 eur.
Jei galite patiksinkite šią painiavą paskelbtame jūsų straipsnyje. Greitojo antigeno testo jaurumas viršija 98 proc. ir kitas teiginys šio testo jautrumas mažesnis nei molekulinio (PGR) testo vidutiniškai apie 1000 kartų.

NETEISĖTAS MINISTRAS, NETEISĖTAS OPERACIJŲ VADOVAS TOLIAU SAVO VARO. DEMONOKRATAI JAU KITOSE ŠALYSE JAU RŪPINASI LAGAMINAIS, O ŠITIE SAVO PLOKŠTELĘ SUKA. Laikas eina, tegu nemano ,kad liko nepastebėti.
Tie testai jūsų tik pieno riebumui
@Ricardas Iš kur žinai?
Į viršų