Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nu labai ziauiu
Gal reiktu uzdraust tuos gelbetojus o tai rodo kad pas mus baisiau net nei Rusijoje :DDD
Gaila Gerdutės.Ji man patiko.Ir ta laida patiko,bet Gerdutė susibjaurojus išvaizdą.Nu skiriasi kaip atrodė ir kaip atroro.
Ta moterėlė mylėjo du: alkoholį ir vyrą. Gerda jai galėjo pasiūlyti mylėti vieną ..... ir plastinių operacijųAlkoholis nebūtinas zmogaus kūnui nei kaip maistas nei vaistas tai negerkite ir nebus tokiu ligu
Jau tos žvaigždės meile už pynigus.
Aš už žurnalistų darbą,komentatoriai neteikia pilti purvo it vadinti neišmanėliais,negi jau mes esame toki protingi ar suskumbame padėti žmogui tai baisi priklausomybė žmogus nepajėgia si tuo sisitvarkyti.
TVpagalba galinga,ji jeigu įsikiša,tai sutvarko iki galo
Ir policija tiek nepadeda žmonėms,kiek TV pagalba.
Kreipkitės,nesigailėjau...Gerda įveiks!
Man šiandien buvo panikos priepuolis,sergu depresija,vaistai išprovokavo mintis apie savižudybe,deja mane nei vienas psichoterapeutas nepriėmė nes nėra vietų!Vaziavau link tilto su mintimis blogomis,ir pati susiėmiau ir apsisukau gryzau namo,sugebėjau susitvardyti!Bet daugumai Lietuvoje gyvenančių žmonių taip ir pakelia ranka prieš save,nes medikams ir siais sistemai tiesiog vienodai rodo!Neveltui toks didelis LT savižudybių skaičius!O pshichologines pagalbos numeriai tik dėl vaizdo,jie net neatsiliepia!
@Mama
Miela Mama, aš jus labai atjauciu. Turėtų būti siaubinga ką kasdien širdyje isgyvenate,kad net tokios mintys kyla. Man padėjo internete paieškos pagalba norintiems išeiti iš šio materialaus pasaulio ir (!) Žmonių savižudžių artimųjų grupė. Suvokiau paskaičius,kad tas skausmas ką išėjusieji palieka yra nesvietiskas ir joks vaikas,brolis,sese ar tėvai to nenusipelnė. Labai prašau,nedarykite to... Mano vienas iš tėvų pasitraukė iš gyvenimo. Trisdešimt beveik metų,o vis dar ilgu,liūdna ir didelė žaizda širdyje... Prašau,nedarykite to... Paskambinkite pirmam pasitaikiusiam numeriui ir tiesiog pasakykite,kad labai sunku ir reikia pagalbos likti čia.
Tuos degradus šunims sušerti sukapojus, lakstydami po laukus iššiktų ir neliktų nei žymės. Gerda patyrė šoką vajai vajai ar ne apsitriedė gelbėtoja?
@Joy Ale ką pamaitint tokiais proto bokštais kaip tu,bukumas kalba
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų