Rašyti komentarą...
Na, jei net Morgana žino kas tai yra
Na, jei net Morgana žino kas tai yra
tai tuomet viskas tvarkoj. Tikras siurprizas, kad ji tai žino.
Atsirado mat visažinė prie upelio. Gal dar apie pozas paaiškinsi??? De**lė!!!
Tegul Morgana pirmiausia paaiškina kodėl iki šiol nė nuteistas galutinai Jurbarko sadistas. Kai ir faktas aiškus ir liudininkai yra? Tai kai sugebės ši ekspertė paaiškinti kokio čia pipiergalio trūksta, tada jau puola įgyvendinti puola kitas fantazijas.
Gal kas galite man išaiškinti?
Gal kas galite man išaiškinti?
Po Morganos išaiškinimo man lygiai taip pat neaišku, kaip ir iki išaiškinimo
Ae seime darbo maža, negi valstybėje nebėra problemų, kad reikia į privačias lovas lysti? Jei kas ką išprievartaus ar vers santykiauti jau yra nuobaudos ir atsakomybės, kad dar daugiau chaoso įnešti. Gana imituoti darbus ir perdarinėti jau esančius projektus, kurkit sprendimus problemoms kurios neleidžua žmonėms oriai gyventi ir išgyventi, o ne po privačius baltinius rauskitės be kvietimo.Būstų neįperkam, mokslai vaikams brangsta, algos mažos, pensijos mažos, mokeščiai auga, maisto kainos kosminės, o jie dar aiškins kaip privašioj aplinkoj bendrauti. Esu ištekėjus 15m. Tai gal sutikimo formą kaskart su vyru raštiškai pildytis, jei kada susipyksim ir kad neapkaltintume jog jis ar aš nenorėjom.Tuoj šitoj šaly nieks nenorės gyvent, betrūksta, kad valdžia dar ir oro įkvėpusmus pagal kūno masę ir amžių apskaičiuotu, kad perdaug nesukvėpuotume.Darbą durbikt ir problemas valstybės spreakit, kad gyvent galima būtu, o ne chaosą kurkit ir jiems dar algų maža.Neužsidirbot.
kova kaip su vėjo malūnais
kova kaip su vėjo malūnais
@Jurgita Girdžiu Jūsų sveiko proto šauksmą, kaip ir dauguma Lietuvos. Bet morganų klausa veikia kitaip.
Jau mūsu proproseneliai žinojo ir kad yra santykiauti, ir kas yra savanoriškai. Ar čia laivūnė Danielius visgi kalba apie vyruko su vyruku ir mergelės su mergele santykiavima?
uztat kaimyne nepraso jokiu pasirasimo sutarciu sex
Kas čia kam gali nurodyneti kiek kur ir kada myletis man tai vienodai turiu gumine maže ir vargo nematau niekad jai galvos neskauda niejad nepasako ne ir vargo nematau
@Kandis Na reiktų kažkaip tavimi susirūpinti o tai gal tau patiktu gauti gyvai be įsipareigojimų
Tai dabar kaip čia gavosi, ot vat atsimenu, kaip maniškis amžinatilsį Česlovas, parėjo 1968-tais pavasarį iš armijos, atėjo pas mane, atsinešė vyno ir ramunių, išgėrėm, o jis ėmė mane įkalbinėti, įkalbinėjo įkalbinėjo tris valandas ir įkalbėjo.... uch... O dabar išeina, jis seksualinis smurtautojas, ar ne taip?
@Antanina Džiaukis kad įkalbinėjo. O galėjo lipt ant viršaus be jokių žodžių. O tu esi kvaiša.
Na va paaiškino ir aišku taškas.o tai kokius mokslus ar praktiškai įgijus kad viską žinai.galėtum ir paskaitas pravesti mokyklose esi pasikausčius ar ne

Skaitomiausios naujienos
Į viršų