Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mokslui reikę kokių 700 eur.
Jo, kaip sako ponia Užimtumo tarnyba TURBŪT skiria daug įvairiems mokymams, todėl pinigus skiria dirbantiems. Tikrai labai daug skiria, pati kiek skambinau ir prašiausi mokymams, veikloms, kursams ir - nieko. Net apie darbų pasiūlymą nėra kalbos. Labai gera institucija būtų, jei išdavinėtų mirties korteles. Niekada negautum.
tikras anekdotras - beosd viceministrė s
tikras anekdotras - beosd viceministrė s
@Aš pritariu
@Aš Nekalbėk netiesos. Nežinai, ko nori ir kitiems verti kaltę.
@Aš Kalbi netiesą. Nežinai ko nori ir kažką slepi.
Per pastaruosius 20 metų sociumas stipriai degradavo. Reikalingas ne technologinis o humanitarinis proveržis. Nors jau per vėlu..
o studentai už mokslą turi mokėti baisius pinigus, bet nesvarbu svarbu galima kibinus išmokt kept už 500
per tą žinių reportažą vėl virkavo kad "Lietuvoje taip trūksta programuotojų ir vadovų" - taigi pagalvojau, bet kaip galima taip meluoti - ar dar neatsibodo? kaip kepė aukštosios informatikus, taip ir kepa, ir kaip trūko jų, taip ir trūksta, tai klasimas - kur jie dingsta? gal išgaruoja? O čia duoda net 500 programuotojui, parengti, tiesa, maža detalė - likusius 2000 turės susimokėti pats mokinys - tai va, nereiks nei univero baigt ar kolegijos, baigei kursus ir tu jau programuotojas - kuo ne pažanga? kam ten trint suolą 4 ar 3 metus?
Mokytis niekada nevėlu, bet kam mokėti tokius pinigus, yra knygų apie maisto gaminimą ir su visokiais receptais. Kai baigiau vidurinę m. gavau knygą "Šeimininkės vadovas". Pati geriausia dovana.
tik 66 miljonai šitam abejotinam reikalui ...Pav 500 eurui kuris nori išmokti daryti kibinus? o visos kitos problemos - švietimo, sveikatos apsaugos, kelių , ūkininkų - gali ir palaukti? laukė 30 metų tai dar palauks? o kažkam į kišenę šast 66 miljonai.. o kam - galima pamatyti per žinių reportažą (praeitą savaitę)...
@taigi ten matėsi viena žinoma pavardė
klausimas o iš kurios kišenės toks dosnumas ar jau rinkimu kampanija prasidėjo gal pradėkim jaunimo mokslu rupintis o vyres jeigu nesimokino tai jokie pinigai nepadės o pinigai iš baudžiaunyku dirbančių už minimuma
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų