Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

JAV pareigūnai Vajomingo valstijoje, Grand Titono nacionaliniame parke, rado jaunos merginos kūną. Manoma, kad tai – dingusi 22-ejų mergina Gabrielle „Gabby“ Petito.

JAV pareigūnai Vajomingo valstijoje, Grand Titono nacionaliniame parke, rado jaunos merginos kūną. Manoma, kad tai – dingusi 22-ejų mergina Gabrielle „Gabby“ Petito.

REKLAMA

Nuo liepos mėnesio Gabby su savo sužadėtiniu Brianu Laundrie keliavo po šalį su baltu autobusiuku. Pora dalijosi savo kelionės vaizdais – vaizdo įrašą, kuris dabar yra peržiūrėtas kone 3 milijonus kartų, Gabby paviešino platformoje „YouTube“. Vaizdelyje užfiksuoti ir ankstesnės jų kelionės po Kaliforniją vaizdai. 

Sužadėtinis namo sugrįžo be jos ir dingo

Paskutinį kartą Gabby Petito pastebėta Grand Titono nacionaliniame parke. Rugsėjo 1-ąją merginos sužadėtinis iš kelionės į savo namus Floridos valstijoje, Nort Porte, sugrįžo be jos, o praėjus 10-čiai dienų merginos šeima pranešė apie jos dingimą. 

Brianas Laundrie yra policiją „dominantis asmuo“. Policijai pradėjus Gabby paiešką vaikinas atsisakė bendrauti su tarnybomis, o po kelių dienų dingo be žinios. Vyras yra intensyviai ieškomas pareigūnų.

REKLAMA

Dar neaišku, ar Grand Titono nacionaliniame parke rastas kūnas tikrai yra dingusi Gabby Petito. Taip pat kol kas neaiški ir mirties priežastis.

„Mirties priežastis kol kas nenustatyta. <...> Kiekvienas tėvas gali įsivaizduoti, kaip dabar yra sunku merginos šeimai“, – vos tramdydamas ašaras spaudos konferencijoje kalbėjo Federalinių tyrimų biuro (FTP) agentas Charlesas Jonesas. 

Ši dingimo byla patraukė visų Jungtinių Valstijų dėmesį, į ją įsitraukė skirtingų valstijų policijos departamentai, JAV nacionalinė parkų tarnyba ir FTB.

Paviešino trikdantį vaizdo įrašą

Jutos valstijos policijos pareigūnai paviešino ir vieną vaizdo įrašą, užfiksuotą rugpjūčio 12-ą dieną. Gabby su savo vaikinu buvo sustabdyti policijos pareigūnų, kai buvo pastebėta kaip jie savo autobusiuku kliudė šaligatvio bortelį. Dar kiek anksčiau policija sulaukė pranešimo apie pastebėtą galimą smurtą.

REKLAMA
REKLAMA

Vaizdelyje matyti, kaip Gabby pro ašaras kalbėjosi su policijos pareigūnu.

„Aš jo atsiprašinėjau, sakiau atleisk, kad aš kartais tokia pikta. Aš turiu obsesinį kompulsinį sutrikimą ir kartais būnu labai pikta“, – pro ašaras kalbėjo Gabby.

Pareigūnai apklausė ir Brianą, kuris tikino, kad jie susipyko, o jis užvažiavo ant šaligatvio bortelio, nes mergina staigiai griebė autobusiuko vairą. Briano veide buvo matomi ir įdrėskimai.

„Aš sakiau jai nusiraminti, pasakiau, kad niekur neikime, pabūkime ramiai, nusiraminkime, bet ji nesiramino. <...> Žinau, kad taip nebuvo galima, bet aš ją šiek pastūmiau, o ji man padarė tai“, – pareigūnui rodydamas į savo veidą pasakojo Brianas.

Pareigūnai situaciją su pora aiškinosi kone valandą, kol buvo nuspręsta nakčiai porą išskirti, kad šie nusiramintų. 

Savo akimis pamatyti incidento įrašą galite čia:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų