Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
klausimas kodėl jos/pensijos mažos, jei didinti diferencijuotai visiems tolygiai indeksuojant, negi nieko neveikę bus prilyginti su tais , kurie mokėjo mokesčius 42 metus stažą turinčius, o po to pirštines mezga, kad parduotų. Siekis gyventi oriai turi būti pagal indėlį, o ne komunizmo principu ir kiekvieno pagal sugebėjimus , bet kiekvienam pagal poreikį, koks indelis toks ir rezultatas
@pirmas jaunimas mato,kad daug dirbsi ar mažai,pensija vienoda,tad kam stengtis dirbt?
@pirmas Taip, žmogus tingėjo dirbti ar "slėpėsi šešėlyje" ir NEMOKĖJO mokesčių, o dabar REIKALAUJA, kad valstybė , t .y. mes visi, jiems "susimestume", nes jie NORI "oriai gyventi". Jie mums kažkada "rodė špygą", tai kodėl mes dabar jiems turime "įteikti saldainį" ? Bjauriau būti negali, kai tinginys sulyginamas su doru ir darbščiu žmogumi ir finansine prasme : jie kažkada "vartėsi kaip inkstai taukuose" kur nors turguje, nemokėdami mokesčių, kai kiti už grąšius lenkė nugaras... Tai tegul dabar ir naudoja tas "taukų atsargas" senatvėje, o ką ?!
@pirmas Labai konkretus ir tikslus pastebėjimas. Jeigu anksčiau buvo stengiamasi dirbti, kad galėtum sukaupti normalią pensiją, tai dabar darbas prarado prasmę, nes ,kaip jūs rašote, dalinama visiems po lygiai, nepriklausomai nuo darbo stažo ir įmokų. Net gėda garsiai pasakyti, kiek gauni pensijos išdirbęs 40 ir daugiau metų. O juk mūsų gaunamos pensijos yra pavyzdys jaunimui: mažiau dirbsi - daugiau gausi.
@pirmas Visiškai pritariu
Vagys konservai , aštuoni mln.ukrainai , 37 tūkstančiai atiduoti žydams ,o pensijos nebelieka ,o liberalas Gentvilas tegul grąžina uostui pinigus šitiek milijonų nuostolių pridirbes ir sėdi seime vagys.
@Šventa tiesa. Milijonai, tamstyte, milijonai, ne t8kstan2iai...
@D. atsiprašau dėl neperjungtos klaviatūros.
Turi būti ..."ne tūkstančiai"
Pakaks, jei sumažins mokesčius.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų