Rašyti komentarą...
Kur cia tie reitingai?
Patys keliat rasydami tos reitingus... švabo piestininkas prakiš kitus rinkimus !
Pamirskit jus ta striba pasidomekit kiek jis mokesciu moketoju milijardu vejais ant vejo elektriniu praleido kurios bus privatizuotos o valstybei nosis....
Dar ne balandžio 1-ji....
Mentas ir liks mentu fuu
Svabo milicininkas ... .
nedarykit reklamos tam mentui,jis perbėgėlis.
O juk skvernelis migracijos pakto pasirasytojas, pedofilijos skandalo pagrindine figura, swabo patiketinis....
"Rusnės estakados atidarymas 2019-ųjų gegužę sutiktas plojimais ir šūksniais „ačiū“, o džiugiau paminėti pirmąjį statinio „gimtadienį“, arba kaip sako vietiniai – Rusnės salos prijungimo prie Lietuvos sukaktį, sutrukdė tik karantinas. Smulkus vietos verslas skaičiuoja sutaupytus kaštus, kiti vietiniai – susigrąžintas gyvenimo valandas, kurių nereikia gaišti per potvynius ir ramybę, jog ištikus nelaimei greitoji neklimps pakeliui. Estakados atidarymo šventėje, vykusioje tarp pirmojo ir antrojo prezidento rinkimų turo, dalyvavo ir tuometis premjeras Saulius Skvernelis, kurio vadovaujama Vyriausybė ir skyrė finansavimą estakados statyboms. D. Drobnienė sako esanti dėkinga ir tuometei pažadą ištesėjusiai valdžiai, ir darbininkams, ir kantriai bendruomenei." Dabar, sako, kad negali pravažiuoti į Rusnę? kaip čia yra?
@kaip čia yra Tai ne jo asmeniški pinigai įs biudžeto čia musu visu uždirbti ir čia jų darbas sąžiningai paskirstiti o ne pavogti kaip kaikurie daro ... .(vadinasi darbą atliko labai gerai)
Jokie Skvernelio reitingai neauga, tik reklama.
Į viršų