Rašyti komentarą...
tas ,,šaunusis,, rokas masiulis...
Nesuprantu kodėl turime savo didžiausią dujų laivą, o dujas perkame iš norvegų europos biržos dujų kaina. Ir dar su 30% antkainiu? Kodėl negalime pirkti iš JAV, Kataro...Izraelio, Egipto.. kur kaina 10 kartų mažesnė. Skaičiau, kad 1 laivo atplukdymas iš JAV į europą duoda 100 mln pelno.
Landsbergis huilo
Branduolinę energetiką sužlugdė ir dirba toliau
Kas kaltas manau visiems aišku t.y godumas mūsų visų širdyse. Godumas pas putiną godumas pas ožį ir jo koncervų šaiką. Bet mes visi kalti kad tylime ir kažko laukiame. Sulauksime tik šalčių.
Taigi lietuviskas biznis is milijardo reinvestuot milijona bei papildomai sukuriant darbo vietu likusia suma detis i kišenę
Pasaka, kreivys i akis meluoja =)) waflis.
Skardzius aisku ne politikas. Atstovauja verslui. Bet siuo metu kazkur pataike, kur reikia.
Geda, tokiu metu pelnytis... ubagistane nieko naujo.
Tiesa, o zinojot kad shomonyte praskolino Lietuva paeme 26milijardus euru!!! As neissivaozduoju ka tures daryti valdzia, mokesciai bus kosminiai!!! Jus man paaiskinkit kur pinigai??? Buvo sakyta boudzetas didziausias istorijoje ir tokiu pinu reikia LIETUVAI? KUR PINIGAI???
@Hate Pinigai infliacijoje - ištaškyti, suinvestuoti į NT, o skolas atiduos ubagams pakelti mokesčiai.
Kas meluoja tas ir vagia. Kupriaus išmintis.
Ką senelis buvo teisus -gyvensime kaip Švedijoje....... Gyvename 100 kartu geriau, 5e už 1kw ir 10mln švedų mėnesio pabaigoje gavę sąskaitą skelbtų asmeninį bankrotą jei į mišką neišeitų........ Slove pranašui seniui.......slava konservatiniam......
Čia jau visas ekonomikos forumas turi būti viešai per TV su tikrais ekonomistais ir gerai dirbančiais Šimonytei ministrai Armonaitė kuri visur dirba tik ne Lietuvoje ant žemės ir moki veži Kreivys. Tegu savo intelektą kaip pigiau gauti energiją, dujas pademonstruoja Gal ir Ž. Povilionis gali padėti su savo šaika.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų