Rašyti komentarą...
Žinau kaip pasiepyti visus lietuvius, tik šiek tiek vėloką. Reikėjo padakyti, kad Landsbergis antivakseris ir visi būtų puolia skiepytis.
Omikron atmaina turėjo būt 2022 metais gegužės mėnesį kažkur jie skuba
omikron-trečio skiepo paslėpta reklama
youtube. com/watch?v=P-tSqZ3HMSE
Ko tikrai mums tikrai nepranes lrt, delf
Ko tikrai mums tikrai nepranes lrt, delf
dailyexpose. uk/2021/12/10/conflict-of-interests-pfizer-board-members-include-ex-facebook-director-and-ex-ceo-of-reuters/

AKIVAIZDUS KONFLIKTAS, KURIS NEMATOMAS, TIK KORUMPUOTIEMS PSICHOPATAMS

"Interesų konfliktas: „Pfizer“ valdybos nariai yra buvęs „Facebook“ direktorius ir buvęs „Reuters“ generalinis direktorius

IKI RHODA WILSON ANT 2021 M. GRUODŽIO 10 D • ( 13 KOMENTARŲ )


Naujausias „Pfizer“ valdybos narys, paskirtas 2020 m., 2014–2020 m. buvo ne tik Billo ir Melindos Geitsų fondo generalinis direktorius, bet ir vadovaujantis nepriklausomas „Facebook“ direktorius.

Dabartinės ir ankstesnės daktarės Susan Desmond-Hellmann pareigos sukuria jaukius Pfizer santykius, tačiau abejotinas interesų konfliktas, nes „Facebook“ reguliariai cenzūruoja su Covid injekcijomis susijusius įrašus, o Gatesas ir jo fondas reklamuoja Covid injekcijas kaip atsaką į ligą. „Potencialiai sukeldamas dar vieną interesų konfliktą, Hellmannas taip pat dalyvauja prezidento Joe Bideno patarėjų mokslo ir technologijų klausimais taryboje“, – pridūrė „The National Pulse“.

Susijusiose naujienose „Pulse“ nurodė, kad naujienų agentūros „Reuters“ pirmininkas ir buvęs generalinis direktorius Jamesas C. Smithas taip pat yra „Pfizer“ valdybos narys ir didžiausias investuotojas, dirbantis „Pfizer“ įmonių valdymo ir mokslo bei technologijų komitetuose.

„Šios naujienos kelia rimtą susirūpinimą dėl interesų konflikto, nes įmonių žiniasklaidos priemonės, tokios kaip Reuters, toliau reklamuoja Pfizer produktus, gina farmacijos įmones nuo kritikos ir nutildo skeptikus“, – rašoma „The National Pulse“.

P. S.
Tai nėra visas tekstas išverstas Google vertėjo pagalba
Turbūt spec. tarnybos turėtų pasidomėti, kaip tie sportininkai gaudavo GP.
Turbūt spec. tarnybos turėtų pasidomėti, kaip tie sportininkai gauna GP.
Turbūt spec. tarnybos turėtų pasidomėti, kaip tie sportininkai gauna GP.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų