Rašyti komentarą...
Man kai darbo salygos ir užmokestis netinka ieškausi kito darbo . To pati galiu pasiulyti ir ūkininkams .
Turi pusę kainos mokėti kiek parduotuvėje gamintojams. Tas pienas kenksmingas kaip moka 0.27ct. Tegul rašo ant pakuočių kaip yra šeriamos karvės. Visada žmonės pirkti gerą kokybišką pieną. Jeigu nemoka už pieną daugiau, tegul įsikiša inspekcijos ir skiria baudas biznieriams. Juk kenksmingas produktas. Mano katinas nelaka pieno dabar viskas aišku. Nepirksiu tokio pieno.
Mums pasiūlė supirkėjai po 14 centų už litrą. Marijampolės apskritis
Žemės ūkis visiškai sunaikintas.Kažkada buvome mažoji lietuva,aprūpindavo visą rusiją.Dabar visai nuskurdinta tapo.
Nes kaina uzsikele tik maxima ir perdirbejas. O pirmini tiekeja kazkodel uzmirso. Va jum ir saziningumas.
Sovietmetis išmokė meluoti, meluojama ir šiandien ypač tokie kaip žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas Petras Puskunigis viešai per TV 2019m rėžė - karves išskersti ar išparduoti mums beliko, pieno kainos žudo mus. Bet po metų pats tyliai atšventė naujos, modernios 750 vietų karvidės atidarymą o aš patikėjęs jo viešais pareiškimais pasitraukiau iš pieno rinkos. Ir taip atsikratoma konkurentų.
Tai tegul pjauna,vistiek lietviško pieno žmonės neįperka,perka lenkiška ar kokį kitokį vistiek visi pigiau nei pagaminta tėvynei...
Jie visalaika,pjauna,degina,viskas paskrndo,neužaugo,pabrango kuras,padėkit... Va kitiem niekas nepabrago,viskas gerai,tik ūkininkai kaip gyvena vis geriau,taip gyvena...
Kam tos karvės reikalingos juk piena gamina iš palmių kurio net gert neįmanoma
30metų ūkininkai šaukia ,kad karvės neapsimoka ,išpjausim.Kaip laikė taip ir tebelaiko ,kaimietis givuliuku atsisako kai jau nebegali dirbti .Tai padejuoja ir toliau važiuoja,o kaimo reikaluose geriausiai nusimano miestiečiai.Jiems atrodo kad pinas iš upės kiaušiniai sode auga .
@Alvydas Dar nei prievieno okupanto taip nebuvo,kad kaimetis kieule turi laikyti paslapče ko ne sklepe kaip pokaro.kai ateidavo miškiniai ar stribai ir atmdavo.dabar daro gudriau, paskelbe kiauliu mara.ir jai tu laikai dal saves ir jai tave iskus.tu gausi bauda.tegyvuoja lanzbergine lietuva!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų