Rašyti komentarą...
Bakas- idiotas ar nusikaltėlis ?
Bakas- idiotas ar nusikaltėlis ?
Bakas stengėsi nelegalius migrantus priimti, kaip svečius ir užtvindyti jais Lietuvą. Dabar- apginkluoti nepilnamečius ?
14-mečiai dar aiškinasi santykius kumščiais, tai dabar - ir dujų balionėliais.
Kažkaip anksčiau vaikai augo užaugo, o dabar pamanykit reikia dujų balionėlių. Dabar kiekvienas paauglys turi su savim mobilų telefoną, jau galima sakyti jis turi ginklą. Kur gali pranešti policijai, tevam, draugams apie pavojų. Užfiksuoti nusikalstamus asmenis...
Amerikoj matom kaip vaikai atsineša šautuvus į mokyklą, kas daros. Nors mūsų laikais buvo kas dujų balionėlį pasivogę nuo tėvų atsinešdavo į mokyklą, jei neklystu, buvo net paralyžuojančios dujos, tai purškaliodavo ir bėgdavo visi nuo tos vietos. Buvo tada tokie žaidimai vaikų, bandau spėti kas dabar darysis kai kiekvienas turės po dujų balionėlį.
Dabar žinios nespėja rodyt paauglių muštynių miškuose, kas bus su dujų baluoneliais? Išsipurkš vieni kitus? Dujų balionėlis manau pridės drąsos agresyvumui.
@Aurimas tai jo, legalizuot nori kad maziau ikiteisminiu butu bilu, veliau leis peilius nesiostis, kastetus, teleskopus.
o jei toki uzkliudisi netycia dar ir kaltas busi
Prieš duodant balionėlius reik gerų psichologų ir psichiatrų patikros. Labai daug agresyvių, pilnų neapykantos vaikų. Ne duok Dieve dar ir šaudyt gali.. Pirma reik ramybės, gerumo, pagarbos juos mokyti, o po to galvoti ir istatymus priimt!
Norėjau kartą panaudoti, bet mano
Norėjau kartą panaudoti, bet mano
judesys buvo lėtesnis, o smurtautojo reakcija žaibiškai. Viską gavau pati sau į akis.
senukams, moterims, silpnesnis vaikams. O kai rimta bėda ištiks, nesuspės net išsitraukti.
Stipraus lako flakonėlį ir tvarka.Mes jaunystėj naudojom nuo berazumių bernų.Bėgdavo snukin gavę ,kai nuo gaisro
Jeigu užpuolikų žaibiškai reakcija
Jeigu užpuolikų žaibiškai reakcija
@Reikia tik numus tau ta balioną
Oi gerai bus dabarpapurkšt į akis mergom....NEPABEGS nuo manęs

Skaitomiausios naujienos
Į viršų