Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kai atitarnaus Landsbergio vaikai, galėsit šitą klausimą ir svarstyti
Taip, karinė parengtis bei civilinė parengtis įv. ekstremalioms aplinkybėms, gaivalinėms nelaimėms, pandemijoms ir t.t. būtina visiems, bet - žiūrint, kaip ta privaloma parengtis ir tarnyba visiems suprantama. Gyventojai turi būti rengiami skirtingai - atsižvelgiant į lytį, į išsilavinimą, profesiją, į sveikatos būklę. Vieni turi būti rengiami veikimui fronte, kiti - ne mažiau kokybiškai parengiami veikimui užfrontėje, kadangi užfrontėje darbas ne mažiau atsakingas, turi būti atliekamas profesionaliai, laikantis karo sąlygų režimo. Nuo užfrontės darbo kokybės priklauso fronto aprūpinimas - profesionalus, savalaikis, patikimas. Be to - šie žmonės rūpinasi gyventojų civiline sauga - jų gabenimu į slėptuves ar evakuacija į paskirtas vietas; jų aprūpinimu slėptuvėse ir pan.; ryšio su centru palaikymu; medicinine priežiūra. Jei Lietuvoje nebūtų nutraukta studentų civilinės saugos parengtis, jei prievolininkės (-kai) užfrontei būtų rengiami, nebūtų tiek problemų nei pandemijos metu (nes poliklinikų, ligoninių gydytojai dirbtų savo darbą, o skiepijimą, testavimą, izoliaciją organizuotų ir rūpintųsi atitinkamą karinę parengtį gavusios atsargos med. slaugės bei dėl karo tarnybai netinkamos sveikatos civilinės saugos parengtį gavę vyrai. Lygiai taip pat ir Alytaus gaisro, ir kt. didelių nelaimių atvejais jie būtų pašaukti imtis savo pareigų. Pirmiausia turėtų būti pašaukti/-tos darbo netekę bankrutavusių įmonių darbuotojai, jiems pravestas trumpas žinių bei įgūdžių atnaujinimo kursas ir jie būtų įveiklinti. už tai jie gautų valstybės išlaikymą, kaip jį gauną tarnyboje esantys kariai. Mano karta universitete šalia savo specialybės gavo 3-jų metų atsargos med, seserų kursą b ei civilinės saugos kursą. Karo atveju, jei nebūtume pakviestos į karo lauko ligonines, būtume atsakingos už visokeriopą dalies savo rajono gyventojų rūpybą, medicininę priežiūrą, ryšį su vadovybe, gyventojų saugą (kad kuo mažiau prarastume) ir t.t. Beje, gautos med. seserų žinios labai pravertė šeimose - slaugant susirgusius vaikus, senelius, kitus artimuosius. .Reikia tai atgaivinti!
Mano vaikai tikrai netarnaus jie uzsienyje , uzka jie tarnautu lietuvoje nematau prasmes jeigu pasikeistu lietuvos politika o dabartine lietuvo fasistine vagiu ir banditu valdze prazidentas dar laikesi bet ir tas pasidave lanzberginei kgb huntai teip kad mielieji mano vaikai nekovos uz kazkokius jenkiu padlaizius mes pavergti uzdirbam tik minimuma ir paskutine vieto es sedim o valdzezmogei budami seime milijonus seme nera teisybes ir nebus blogai labai .
@Na jau ne Nepainiokime LAIKINOS valdžios su mūsų paveldėta, mums patikėta LIETUVA. Kas dėl valdžios, tai ar ne patys kalti, kad leidžiame tiems, kas Seime savimi ir verslo rykliais, o ne Lietuva rūpinasi, tiek ilgai užimtuose postuose sėdėti? Net į rinkimus nepasirūpiname nueiti, nepasidomime tais, kas kandidatuoja. Nereikalaujame iš Seimo atšaukti įstatymus, kuriais jie sau leido kiurksoti Seime, kol jų, kaip Brežnevo, iš ten kojom į priekį neišneš. Leidžiame, kad partija ne MŪSŲ atstovus siūlytų kandidatais į Seimą, o ASMENINIUS partijos vado PATARNAUTOJUS ir PRITARĖJUS. Leidžiame jiems laužyti konstituciją, užuot išreikalavę Seimo nario atšaukimo įstatymo. Kad tokiems nė dienos nebūtų vietos Seime po tokio nusikaltimo.
O kaip pas mus buvo karinis parengimas vidurinėj mokykloj tiek vaikinams tiek ir merginoms ir ne vienus metus ir ką?
Reiktų ir dabar jaunimui nuo kokios 9kl.ir būtų karių ginti tėvynę pakankamai.Vaikinams po vidurinės dar gerą pusmetį patarnaut armijoj.
@Aš manau Jei žmogus ir nebus tinkamas karinei tarnybai, jis bent išmoks deramai savo artimaisiais pasirūpinti, išsaugoti jų ir savo gyvybę, ar bent kuo mažiau nukentėti karo ar gaivalinių nelaimių atvejais.
O landsbergių atžalas irgi kvies?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų