Rašyti komentarą...
Skundziamasi butpinigiais, o kad butus pusvelciau pries pinigu spausdinimo banga visi susipirko ko pasekoje ju nekilnojamas turtas pakilo beveik dvigubai per pastaruosius 2 metus nutylima. O sazininga, kad anksciau busta isigije moka 100-200euru paskola uz busta, o dabar perkantis jau turi moket 2-3 kartus daugiau ? Man koktu klausytis kokie visi kovotojai uz teisinguma patapo. Pabandykit dabar isigyt nt is savo valstybes tarnautojo algos.
tie kurie butus nusipirko palyginus nebr
tie kurie butus nusipirko palyginus nebr
anon
Greičiau ruskis ateitu,nors tvarką padarytų,tokie kaip Požėla ir bilotaite išsilaksytu ir nebebūtų tokių paskaliku Požėlos ir bilotaites
Labai į domu kaip surašytu protokolą bilotaite su Požėla? Bukiaii išardo labai gerą tarnyba, tokių žmonių nebesurinks. Išardė Požėla su bilotaite policiją, pasienį,nieko gero nepadarė sunaikindami tarnybas. Nieko gero nebus ir isardydami pirmą pulką,tikras vadas buvo tik Madalovas. Bukiai ardo pirmą pulką nieko nuostabaus,parodo bilotaitetes ir Požėlos išprusimą. Prastumtas tas Požėla yra,neturi jokio supratimo apie sistemas
Pasvarstymai, komentarai gali būti visokie, struktūras keisti turi profesionalai, pagal kintančią situaciją.
"...komentavimas išjungtas." Va taip. Ka
"...komentavimas išjungtas." Va taip. Ka
Vidmantas
Ir kuo tai ne kariuomenė? Ar bent KARIUOMENĖS REZERVAS konfliktų atveju? Vidaus kariuomenė! Kariuomenės Vidaus Statutas netaikomas? Nuo kada? O gal ir pačiai Kariuomenei jau nebetaikomas KARIUOMENĖS VIDAUS STATUTAS?! Girdėjau tik apie Drausmės Statutą?!
@Vidmantas ...tiktai va - nepagalvojau. Gal šitą "riaušių malšinimo policiją" norėta pertvarkyti į privačią? Kaip "Blackwater" arba "Wagner"? Tada prie ko čia kažkokie Statutai?... Dar turime džiaugtis, kad tebeturime valstybės kariuomenę ir panašią į saugos tarnybas valdišką policiją... deja, yra "vyraujančių nuomonių", kad tokios "diktatoriškos struktūros" mums nereikalingos...
Labai gerai kad mūsų prezidentas komunistas nors susitars su Rusija ir karo čia nebus Lietuvoj
@Jons Kažkoks nesuaugęs Tu... Tai Prezidentai Brazauskas, Grybauskaitė tau ne savi? Tik apsmardint sieki? Visa ta dauguma, kuri ATKŪRĖ LIETUVĄ - tau nusikaltėliai? AR TU JUOS UŽ TAI - BŪTENT UŽ TAI - NUBAUSTI NORĖTUMEI?!
@Jons ...ir tik Rusija rūpi! Šnipas?
@... --- tie, kurie atkūrė Lietuvą - dauguma arba komunistai, arba buvę komunistai!
SI NUMATOMA PERTVARKA YRA GRESME NACIONALINIAM SAUGUMUI,NES SILPNINA SALIES KARINIUS PAJEGUMUS
IR SI VEIKSMA REKIA PRILYGINTI TEVYNES ISDAVYSTEI NES DIBA LIETUVOS PRIESAMS
@PENSININKAS - tai tie, kurie išvarė ruskius su visa karine technika, apleido, sunaikino karines infrastruktūras pagal tave - dirbo Lietuvos priešams? Ukrainiečiai maždaug beveik iki dabar su ruskiais kovojo iš tų rezervų, kurie buvo likę nuo tarybinės kariuomenės! O mes? Juk pradėjom lygiai nuo nulio su apleidžiama galinga tarybine infrastruktūra ir palikta smulkme kaip prieštankinėmis minomis, šaudyklėmis "kalašnikovais" ir "makarovais"! Ir gal todėl turėJOME (tik jau gal nebeturime!) teisę prašyti dislokuoti NATO gynybinę diviziją ar bent brigadą! Tiesa - pas ukrainiečius taip pat NATO prašymu neliko branduolinių ginklų. Bet liko naujausi naikintuvai, priešlėktuviniai ginklai ir moderniausi tam laikui tarybiniai tankai! Tik dėl atimtų branduolinių ginklų tie politikos taikdariai dabar turėtų ginti ir Ukrainą! Ypač kad tokie įsipareigojimai lyg ir egzistuoja?
Vis prisimenu etatistų rypavimus, kad mokesčius mokame tam, kad turėtume mediciną, sutvarkytus kelius, krašto gynybą, policijos saugojamus miestus. O dabar aiškėja, kad iki medikų teks šešis mėnesius laukti, keliai duobėti arba susiaurinti, krašto gynyba atsilaikys tik nusavinus bankų pajamas, o policija tuoj visa išeis savo noru iš darbo. Tai kam mes mokame mokesčius? Ogi tam, kad už juos tranai su ė pavardžių pabaigoje sukurptų mums mokesčių reformą, kurios esmė, kad mokesčių reiks mokėti daugiau, o kas išdrįso įsigyti nekilnojamą turtą - tam teks pabūti solidariu. Ir jei jūs manote, kad už iščiulptus iš gyventojų papildomus pinigus jie sukurs mums suomišką kariuomenę, tai turiu nuvilti. Jie prikurs naujų "reformų", atimančių tai, kas dar neatimta.
@Bruknė Bėda - LSSR nebėra, tačiau karbauskiai tebėra...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų