Rašyti komentarą...
Tegu baigia pirmiausiai tyčiotis mokytojai,kurie nekreipia dėmesio visai į PPT tarnybos rekomendacijas.Logopedas paskirtas ir priklauso pagal sutrikimą,bet jo neturime...Labiausiai siutina informacijos nebuvimas,tik išklausius seminarus kažką sužinai,o pagalbos vistiek jėgainių..
Vėl planuose atskirtis, o kaip įtraukusis ugdymas, kurio taip siekiama.
Dideli straipsni parašė, bet kodėl tokie vaikai gimsta su tokiais kabos trukumais., tylu. Nes patys nežino iš kur tokie vaikai gimsta ir dėl ko jų kalba stringa. Va čia ir yra visa priežastis. Seniau tokių vaikų labai mažai būdavo, o dabar jų daug daugiau gimsta. Tai ko niekas nieko neanalizuoja ir netyrę iš kur ir kaip jie atsiranda tokie vaikai?.
Aš ir turėjau disleksija tai vaikystėje grupėje šaipydavaysi iš tokių pat bendraamžių su disleksija vieną tokį žioplą pimpagalvį su bliudelio šukuosena vis erzindavau daunas toks žiurėdavo žvairas kaip debilas kažkoks budavo dar šikdavo į kelnias. Dar darželyje buvo grupėje kai miegodavo tai jam ant veido pimpalą uždėdavau, pliku užpakaliu papersdavau ant veido tai tas krva blee pašokdavo išsigandęs!! :DD Aišku ir kitus padūhindavau, gaudavo toks storuliukas pliauską, paukšt paukšt delnu skaitydavo kaip urodas o po to kiurkso bijodami manęs lyg niekur nieko, vienai kitai mergaitei numaudavau kelnias prasimatydavo putkės ir jau rėkaudavo durnės. Ir dabar suaugusiam norisi paerzint tuos snarglius debilagalvius veblenančius! :D
@Moceinas Būtinai varyk pas psichiatrą ir psichologą. Tau reikia pagalbos
Į viršų