Rašyti komentarą...
Užsakomasis reklaminis straipsnis? Pažįstu nemažai nebiednų žmonių. Vienas (be šeimos) ruošiasi važiuoti slidinėti į Lenkiją. Visi kiti išleidžia pinigus praktiškesniems dalykams.
Verkia,kas neturi,o vaziuoja kas turi,tai ponai verslininkai,nemokantys mokescių.Juk nevaziuoja pensininkė gaudama 400 eurų,ar tautietis minimalią algą gaudamas.Yra dabar atskiros rūšys.
Koks 1000 žmonių per visą Lietuvą pirko kelionės, o visa kita dalis ką?
@Šmikis Teisingai sakai, kokie graibstymai jei 95% tautos gyvena stipriai zemiau skurdo ribos. Iki konservatgyviu buvo daug geriau ir keliauti galejo dauguma, o dabar skurdas.......
@Tolianas Žliumbikams derėtų žinoti, kad Lietuvoje yra 1,7 milijonų auto. Tie žemiau skurdo ribos kazkodėl važinėjasi tais auto ir kasmetn šimtai tūkstančių jų keliauja po užsienį.
kad krizes dar 10 metu nebus su tokiais pinigu kiekiais rinkose. ta pinigu mase yra per didele pas zmones kad butu kokia nors krize, o valdzia as manau ar vienu ar kitu momentu pasiims tuos pinigus kuriuos per kompensacijas pridalina. dabar pinigus pasiima centriniai bankai per palunkas, tuoj prades ir valstybes pasiimineti is zmoniu, nes reikes kariuomenei, biurokratams, energetika ir pan, taigi laukit NT mokesciu, siuksliu, vandens, elektros, automobiliu, keliu, ekologiniu ir t.t. daugybes mokesciu, taupykit...
Lietuvoje jau per brangu švęsti pasidare.
@Taip Ir tavo pykciui jie svencia bei babunes per valanda isperka akcijine, bet vistiek brangia lasisa.
kas vaikų turi ir į mokyklas reikia.Labai gerai važiuoti po naujų,daug pigiau,o tą patį randi
Ir dar verkiat,kad pinigu neturite??
@Juokinga O tu turi? Padovanok.
@Duok pinigu, dėde Guza į kaktą ar nenori?
@Dediene Noriu. Rasyk adresa, atvažiuosiu.
Į viršų