Rašyti komentarą...
Kirsina zmones. Ko nelyginate su Vokietija, lenkija, latvija. Kaimynas saules elektrine isirenges, suvartoja po 500 kwh kas menesi, bet daugiau 15 eur nemoka, as uz 150 moku 30 eur. - tai ka man dabar kaimyna keikti ar kitus???
Lietuva atsilikusi šalys.Viska savo pardavė.Elektrine,naftos perdirbimo gamykla ir t.t..Ir tik tam kad priimtu i Europa sušikta.
Todėl kad Lietuva valdo bukapročiai.Dirba savo naudai,savo giminei,draugams,švogeriams,vagims.Laikas daryti mitingus tokius kaip mitinguoja žmonės usenije.Viska daužo degina.Viti šita valdžia velniuop.Nes tikrai del tokiu bukapročiu valdymo,prisišauks brudai kara ir Lietuvoje savo ilgu liežuvių,lojimo.
Gal užteks knisti protą žmonėms. Tai kam tada Lietuvoje veikia hidroelektrinės. Kruonio hidro elektrinė pilnai pagamina Lietuvai elektros,o jei dar pilnai paleisti ir Kauno hes tai galėtum ir parduoti į kitas šalis. O kur dar saulės electrum elektrinės ar vėjo jėgainės enefit
@Mindaugas nejuokink. Visos lt elektrines max 30 proc lt poreikio. Nekalbu apie duju. O kruonis isvis negamina, o naudoja. (Nakti akumuliuoja, diena atiduoda - bet jei kainu skirtumas mazesnis nei 30 proc - tai dirba i minusa).
Ir turbūt prokurorai nepaduos vyriausybės ir seimo į teismą už žmonių apgaudinėjimo sankcionavimą.
Laisvę verslui. Tegul lobistsi lėbaujasi visose srityse. Švedijoj visada buvo pigiau elektra. Visur ant stogų saulės baterėjos. Alkoholio verslas valstybės rankose. Be to švedija turi savo valiutą ir ja didžiuojasi. Euras krenta o krona savo vietoje. O mūsų litas pakeistas į eurą dėl lobistų. Kad jiems būtų geriau ir pelningiau prekiauti. Ir žinokit po euro įvedimo kainos nesikeis. Taip sakė...
Legalizuota mafije, tik niekas garsiai nesako
Nelaimingieji,gal pamiršote už ka balsavote referendume del Ignalinos atomines elektrines?
@Alvydokas Suklastotas referendumas kaip valdžiai reikėjo taip ir padarė niekuom nuo ruskiu nesiskirem
@Alvydokas Referenduma del AE uzdarymo suorganizavo Karbauskis
Laukti??? Gal kitais metais? Idomus pasiulymas :). Kitais metais ta elektros kaina lietuvoje jau miekam nebus idomi,kadangi nebeliks nei verslu,nei gyventoju. O tie kurie liks,neteke vartotoju isnyks arba irgi issikels is cia. Va tai laukimas ir tas laukimo laikas tikrai uztikrins! Nematyti kas vyksta gali tik arba absoliutus debilas,arba daunas.... Nera stipriai platus pasirinkimas savo apsimestiniam aklumui pateisinti :). Todel tie procesai,kurie del snd esamu salygu vyksta lietuvoje,jie jau nebesustabdomi. Traukinys jau pajudejo ir jau ima pagreiti! Atgal kelio nera.
Baikit pist prota
Į viršų